Cincinnati – DC United 1:4 (kon.) | Portland – Orlando City 1:1 (kon.)
FC Cincinnati
1:4 (0:1)
DC United
Pátek 19.07.2019, 02:10Americká MLS

Máme za sebou utkání americké MLS, v němž DC United zvítězilo na hřišti Cincinnati jasně 4:1. O první branku utkání se postaral v závěru první půle Lucas Rodríguez, jenž prostřelil Richeyho technickou ranou na zadní tyč. Domácím se podařilo vyrovnat po velmi sporně nařízené penaltě, kterou bez větších problémů proměnil Emmanuel Ledesma. Hosté si ztracené vedení vzali zpět v 59. minutě, kdy se podruhé prosadil Lucas Rodríguez. O pět minut později bylo v táboru DC United ještě veseleji, Wayne Rooney si pohrál s Wastonem a střelou na zadní tyč propálil gólmana. Definitivní razítko na vítězství favorita dal v 73. minutě Paul Arriola, který zakončil gólem únik po levé straně. DC United se díky jasné výhře posunuli ve Východní konferenci na druhou příčku, přičemž na první Philadelphii ztrácí jediný bod, Cincinnati zůstává na chvostu konference.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (04:07:28)

90+5

90+4
    Amarikwa nebyl v pohybu, a tak se pokusil z uctivé vzdálenosti přehodit mírně vyběhnuvšího Richeyho. Pokus se ovšem hostujícímu hráči vůbec nepovedl, gólman ho s přehledem chytil do rukavic.

90+3
    Fanendo Adi si dobře udržel na zádech soupeře, jenže neměl komu přihrát, nikdo ho nepodpořil, balón tak získal bez větších problémů Birnbaum.

90+2
    Domácí sice kombinují na polovině soupeře, ale dostat se do přehuštěné defenzivy se jeví jako velmi složitý úkol.

90+1
    Lucas Rodríguez se hnal za hattrickem, v tom mu zabránil poslední bránící hráč, jímž byl Hoyte.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Míč se ovšem kdomácímu hráči vrátil. Powell se krásnou kličkou zbavil soupeře, jenže vzápětí znovu jen napálil centr do stínícího hráče.

88
    Z druhé vlny se do odraženého balónu z jedničky opřel Powell, avšak trefil hned prvního bránícího protihráče.

87
    Vysoký nákop po levé straně Robinson raději odhlavičkoval do zámezí i za cenu rohového kopu.

86
    Adi si výborně sklepl balón do prostoru, následně předal Lamahovi, jenž si však nepohlídal postavení s obrannou linií. Vůbec poprvé v dnešním utkání jsme byli svědky ofsajdu.

85
    Až příliš dlouhou nahrávku vyslal po levé straně Segura. Manneh neměl šanci přihrávku zastihnout na hrací ploše.

84
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Leonardo Jara, přichází Jalen Robinson.

83
    Střídání v týmu DC United: ze hřiště odchází Wayne Rooney, přichází Quincy Amarikwa.

82
    Ani tentokráte se domácí forvard nepropracoval k míči proti přesile, Brillant navíc nejenže získal balón do své moci, ale i skvěle rozehrál po pravé straně.

81
    Adi se hnal do vápna za přihrávkou, situaci ovšem výborně přečetl Hoyte, jenž bez váhání odkopl míč do zámezí.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. O vítězi již je rozhodnuto, DC United si tříbrankový náskok nenechá vzít.

79
    Hostující zadák už je na nohou, kvůli tomu, že byl ošetřovaán ae musí za postranní čáru.

78
    Střídání v týmu FC Cincinnati: ze hřiště odchází Allan Cruz, přichází Victor Ulloa.

Milan Huppert

Branky: 54. Ledesma (pen.) – 42. Rodríguez (Rooney), 59. Rodríguez (Arriola), 64. Rooney (Jara), 73. Arriola (Rodríguez)

Karty:   15. Waston (CNC), 61. Bertone (CNC) – 32. Birnbaum (DCU), 54. Rooney (DCU), 71. Canouse (DCU)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:12.
    FC Cincinnati: Richey – Powell, Hoyte, Waston, Deplagne – Cruz (78. Ulloa), Bertone – Ledesma (65. Lamah), Amaya, Manneh – Dally (64. Adi)
    Náhradníci: Tytoň – Adi, Bone, Hagglund, Lamah, Stanko, Ulloa

DC United: Seitz – Jara (84. Robinson), Brillant, Pines, Birnbaum, Mora – Arriola (76. Segura), Canouse, Moreno, Rodríguez – Rooney (83. Amarikwa)
    Náhradníci: Hamid – Amarikwa, Durkin, Pedroso, Robinson, Segura, Yow

Rozhodčí: Toledo – Garner, Hanson