Michalovce – Žilina 0:3 (kon.) | Senica – Trenčín 3:1 (kon.) | Pohronie – Slovan Bratislava 1:3 (kon.)
FK Senica
3:1 (0:1)
AS Trenčín
Sobota 20.07.2019, 19:00Niké liga • 1. kolo
    90. Frank CASTAŇEDA - 3:1

90
    Senica dala gól! Senice definitivně rozhoduje o svém vítězství! FRANK CASTAŇEDA sice otřel svou penaltu o tyč, ale jeho pokus skončil v síti!
    82. Peter Moses Eneji - 2:1

82
    Senica dala gól! Neskutečné! Senica otáčí vývoj dnešního utkání! PETER MOSES ENEJI si přehodil míč na levačku, vypálil přízemní střelou a Peter Kleščík si míč srazil do sítě!
    69. Peter Moses Eneji - 1:1

69
    Senica dala gól! Je vyrovnáno! Domácí celek se dočkal a trenérovi skvěle vyšlo poločasové střídání! Na přetažený centr z levé strany si v pokutovém území naběhl osamocený PETER MOSES ENEJI, který utaženou placírkou rozvlnil síť!
    45. David DEPETRIS - 0:1

45
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Hostující celek se v závěru prvního poločasu dostává do vedení! Na centrovaný míč z pravé strany si naběhl DAVID DEPETRIS a pohotovou střelou uklidil míč k zadní tyči!