L. Mikuláš – Ružomberok B 0:2 (kon.) | KFC Komárno – Šamorín 2:0 (kon.) | Dubnica – Bardejov 1:0 (kon.)
Poprad – Slovan Bratislava U21 1:0 (kon.) | Skalica – Púchov 1:0 (kon.)
FK Dubnica
1:0 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 20.07.2019, 17:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 1. kolo

Dubnica vyhráva v prvom kole súťaže nad Bardejovom tesne 1:0. Duel ovplyvnilo viacero ošetrení a aj vynútené striedania. Po zmene strán namiesto Pillára v bráne hostí nastúpil Dlugoš, ktorý bol prikrátky na rozdielovú strelu Vaculíka z 58. minúty. (19:28:38)

90+5

90+4
    Nejaké sekundy nazvyš ešte Tomáš Marsal pridať musí. Bardejov bude na konci zápasu zahrávať ešte jeden voľný kop z polky ihriska.

90+3
    So Stachurom to nevyzerá dobre, leží na deliacej čiare a potrebujeme znovu lekárov na hracej ploche...
    90+2. Martin Janco (DUB)
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

90+2
    Martin Janco v samom závere mohol pridať druhý gól po oblúčiku od Kuzmu, avšak z uhla trafil len bočnú sieť Dlugošovej brány!

90+2
    Vysoký center Stachuru od postrannej čiary. Najprv sa zdalo, že sa píska útočný faul, jednalo sa však o ofsajd.

90+1
    Hundák ani teraz nevystihol správny moment na prihrávku. Ostáva mu len veriť, že ho to o tri minúty nebude mrzieť.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Žiaden z Dubničanov sa ale rohový kop neponáhľal zahrať. Štyridsať sekúnd sa nehralo, za toto mohla byť aj žltá karta.

89
    Hundák pridlho váhal s prihrávkou z bránkovej čiary. Čerstvý hráč na ihrisku vybojoval aspoň rohový kop.

88
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Maroš Čurik, prichádza Daniel Hundák.

87
    Václav pod tlakom od Stachuru musel odkopávať loptu z vlastnej šestnástky. Bardejov pridáva na obrátkach.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 580 divákov.

86
    Päť minút do konca, Radoslav Človečko krížnou ranou len míňa ľavú tyč Digaňovej brány. Všetko to kontroloval samotný brankár domáceho FK.

85
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Lukáš Beňo, prichádza Denis Knižka.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Mikita Rocheu, prichádza Róbert Stachura.

83
    Dnes je to zápas plný zranení a vynútených striedaní, čo nevidíme radi.

82
    Záverečných ani nie desať minút riadnej hracej doby sa začalo, je tu ďalšie ošetrovanie, mimo čiary zostáva ležať Beňo.

81
    Václav bol exekútorom štandardky, trafil však len múr. Rozhodcovia ukazovali na rohovú zástavku. Vtom sa ozval Marek Kuzma, ktorý v rámci ducha fair-play priznal, že lopta šla mimo ihriska od neho. Tomuto gestu tlieskame.