Manchester Utd. – Inter 1:0 (kon.) | Benfica – Chivas USA 3:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (1:0)
Club Deportivo Chivas USA
Sobota 20.07.2019, 22:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • International Champions Cup

Máme za sebou utkání v rámci turnaje International Champions Cup, v němž Benfica porazila Chivas 3:0. Favorit zápase se dostal do vedení už ve čtvrté minutě, když výbornou práci Caia přetavil v branku Raúl De Tomás. Další góly si úřadující portugalský mistr schoval až do druhé půle. Nejprve se v 70. minutě přízemní ranou k pravé tyči prosadil Rafa Silva, na něhož o tři minuty později navázal dobře zakončeným únikem Haris Seferovič. Benfica tak své první utkání v rámci zámořského tuanej zvládla, naopak Chivas si připsal už druhou prohru.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (00:03:46)

90+4

90+3
    V ndešním utkání už se nic nestane, v posledních vteřinách utkání Benfica v klidu kombinuje s míčem na kopačkách na vlastní polovině.

90+2
    Po pěkné narážečce Samaris heldal ve vápně nabíhajícího Filipeho, toho ovšem výborně postrážil Marin.

90+1
    Akce Chïvasu skončila těsně před dosažením pokutového území soupeře, když přihrávku Basulta vystihl Cervi.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Až nyní, když nepřesný nákop Samarise uzmul ze vzduchu pro sebe Huerta Vallera.

88
    Potugalský mistr už utkání dohrává ve volném tempu, přihrává si kolem středového kruhu a soupeře odmítá pustit k míči.

87
    Dlouhý nákop po pravé straně skončil neúspěchem. Před Vegou přihrál gólmanovi Jardel.

86
    Cervi zřejmě neunesl, že přišel o balón, obránce Ponceho totiž vzápětí sundal k zemi.

85
    Žlutou kartu dostává Ljubomir Fejsa (Benfica Lisabon).

84
    Fejsa se pokusil narazit s Filipem, ten byla ale při nahrávce faulován, bude se kopat přímý volný kop.

83
    Filipe se elegantně obtočil kolem protihráče, vzápětí však vystřelil přímo do středu brány, kde stál připravený Gudiňo.

82
    Po centru z přímého kopu se do zakončení propracoval Vega, hlavičku ošem poslal těsně nad branku.

81
    Výborný práce Beltrana Cruze, jenž ve velmi těžké situaci dokázal proti dvojici protihráčů vybojovat faul.

80
    V době, kdy se rozběhla závěrečná desetiminutovka zápasu dal rozhodčí pokyn k pokračování ve hře.

76
    Po uplynuté půl hodině druhého poločasu nařizuje i tentokrát hlavní rozhodčí pauzu k občerstvení.