Atlanta United – DC United 2:0 (kon.) | Cincinnati – New England 0:2 (kon.) | Orlando City – New York RB 0:1 (kon.)

Tým New England právě vstřelil branku!
    Hosté byli také v úvodu druhého poločasu lepším týmem, za svou aktivitu jsou nyní odměněni dalším gólem. Na centrovaný balon od rohového praporku si v pokutovém území seběhl trestuhodně neobsazený ANTONIO MLINAR, s jehož hlavičkou už nemohl Richey nic dělat.
    9. GIL - 0:1

9
    Na úvodní trefu tohoto utkání jsme nemuseli dlouho čekat, hostující mužstvo se už v deváté minutě ujímá veden! Penilla oslovil ve vápně číhajícího Boua, který nedokázal zakončit. Míč se ale odrazil příhodně pro ideálně postaveného CARLESE GILA, jenž povedenou ranou překonal marně se natahujícího Richeyho.