Ostrava – Teplice 0:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:1 (0:1)
FK Teplice
Pátek 26.07.2019, 18:30 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký páteční večer a u dalších online přenosů na shledanou. (20:29:37)

Je konec a fanoušci Ostravy se ani na druhý pokus nedočkali prvního letošního domácího vítězství. Hned ve třetí minutě totiž dostal hosty do vedení Patrik Žitný a jeho branka se ve finále ukázala jako vítězná. Baník měl sice v první půli velmi solidní možnosti na srovnání, ale ani jednu z nich Baroš s Diopem nevyužili.

Také ve druhém poločasu se Ostravané snažili překonat Grigara, který ale dnes předvedl opravdu povedený výkon, jenž navíc korunoval v 66. minutě, když zlikvidoval pokutový kop Milana Baroše. V 77. minutě ještě mohl zlomit střelecké prokletí dnešního dne Nemanja Kuzmanović, avšak ani ten na Grigara nevyzrál. Teplice nakonec hubenou výhru ubránily a vezou si domů všechny tři body.

90+4

90+4
    Teplice hrají závěr výborně. Po kombinaci na levé straně rozehrají navíc rohový kop.

90+2
    Žitný teď v přerušené hře zakopl balón tak nešikovně, že trefil pomezního sudího do ruky a od hlavního arbitra dostává žlutou kartu.

90+2
    Rudolf Reiter se na chvíli ocitl za beky Teplic, jenž pomezní rozhodčí usvědčil domácího hráče z ofsajdového postavení.

90+1
    Procházka hledal centrem své kolegy ve vápně, avšak to se mu nepovedlo. Grigar tak následně snadno uschoval míč v náruči.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Centr na přední tyč však hosté srazili na rohový kop, po němž následovala nabídka do vápna, kde míč sice propadl, ale nakonec je Slezanům pískán útočný faul.

88
    Celba byl nyní přišlápnut u postranní lajny a je pískáno proti Teplicím. Standardní situace pro Baník z pravé strany.

87
    Tomáš Smola marně stíhal přihrávku hostů na Grigara, který však pod tlakem opět jen odevzdává hrací předmět do moci domácích.

86
    Teplice posléze zastavily kontr Ostravy na pravé straně, ale následně jen míč odkopávají k Budinskému, který jej okamžitě posunuje na kopačky svých kolegů.

85
    Baník nyní hraje v podstatě o deseti, jelikož Fleišmana trápí křeče. Ostravský bek na hřišti viditelně kulhá.

84
    Baník se navíc po svém rohu musel bránit, ale situaci dva na dva Jirásek ustál a svého soupeře úspěšně odzbrojil.

84
    Smola posléze velmi dobře sklepl míč k Jiráskovi, jehož pokus z hranice šestnáctky srazili hosté na roh.

82
    Teplice nyní poměrně dlouho chytře kombinovali u rohového praporku, než se k míči dostal Jánoš a prudkým odkopem posílá míč na polovinu soupeře.

81
    Dnešní utkání sleduje 7 083 diváků.

80
    Pomezní sudí nyní nenechává pokračovat v útoku hostující celek a mává ofsajd. Baník tak bude moci rozehrávat.