Příbram – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Zlín – Liberec 2:1 (kon.) | Plzeň – Karviná 3:2 (kon.)
FC Zlín
2:1 (1:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 27.07.2019, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

A je konec! V prvním poločase byl jasně lepší Zlín, který svou aktivitu proměnil v úvodní gól – Tomáš Poznar si naskočil na centr Čanturišviliho a nemýlil se. Na začátku druhé půle Zlín trošku polevil a přišel zasloužený trest – vyrovnávací gól Romana Potočného. Následně se ale Zlín přesto dostal do vedení zásluhou Dominika Maška, který skvěle přeloboval Nguyena. Toto vedení Zlín udržel do konce a získává tak první tři veledůležité body do tabulky. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:54:27)

90+4

90+3
    Nákop Nguyena končí až za brankou Dostála, který bude nyní rozehrávat.

90+2
    Pešek spadnul v pokutovém území a dožaduje se penalty, kterou ale sudí Klíma odmítá odpískat.

90+1
    A minimálně první minutu nastavení stráví Zlín na útočné polovině. Čanturišvili totiž vybojoval roh a jen podtrhuje svůj dnešní skvělý výkon.

90+1
    Sudí Klíma přidává k utkání ještě 4 minuty.

90
    Liberec se nemůže dostat k závěrečnému tlaku. Kačaraba nyní fauloval Poznara a Zlín tak získává zase několik cenných vteřin.

89
    A další ofsajd Liberce.

88
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Dominik Mašek, přichází Lukáš Bartošák.

86
    Čanturišvili byl faulován a nějakou chvíli si poležel na hřišti. Musel totiž podstoupit krátké ošetření od klubového doktora.

84
    Zlín měl zajímavou příležitost vyrazit do brejku, Poznar ale na Maška vyslal až příliš dlouhý centr.

83
    Znovu Pešek. Tentokrát obešel pár bránících hráčů Zlína a vystřelil. Jeho pokus ale nebyl vůbec přesný.

82
    Nepřesná přihrávka Peška vrací míč k Dostálovi. Zlín tak získává pár cenných vteřin k dobru.

81
    Dnešní utkání na zlínské Letné sleduje 3256 diváků.

80
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kamso Mara, přichází Aleš Nešický.

80
    Žlutou kartu dostává Taras Kačaraba (FC Slovan Liberec).

78
    Poznar zkoušel poslat míč do varu před brankou. V něm se ale nejrychleji zorientoval Nguyen, který sebral míč do rukavic.

77
    A další liberecký ofsajd. A to se velmi nelíbí liberecké dvojici Breite – Potočný, kteří to asistentovi rozhodčího říkají pěkně od plic.