Dynamo Drážďany – Norimberk 0:1 (kon.) | Kiel – Sandhausen 1:1 (kon.) | Osnabrück – Heidenheim 1:3 (kon.)
Kieler SV Holstein 1900
1:1 (0:1)
SV Sandhausen
Sobota 27.07.2019, 15:30 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. německá Bundesliga • 1. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:22:55)

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně bojovný fotbal, který nabídl dvě branky, na každé straně padla jedna a Kiel nakonec remizoval se Sandhausenem 1:1. Podle průběhu je remíza nejspíše spravedlivá. Nutno dodat, že jsme nesledovali příliš pohledný zápas.

90+3

90+3
    Hraje se poslední nastavená minuta a vypadá to, že rozhodující branky se dnes nejspíše už nedočkáme.

90+1
    Žlutou kartu dostává Scheu (SV Sandhausen).

90
    Hosté se vydali dopředu a domácí borce po zakončení zachránila tyč!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    A dalším faulem skončila akce hostů, kteří se zlobí, ale to je tak vše, co mohou dělat. Hrát budou domácí.

86
    A další faul. Těch je nyní k vidění opravdu hodně a také proto se příliš nehraje.

85
    Žlutou kartu dostává Forster (SV Sandhausen).

84
    Další tvrdý zákrok hostujícího hráče, který může být rád, že za něj nevyfasoval žlutou kartu.

82
    Domácí se stále tlačí dopředu a chtějí tento duel rozhodnout, tak uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

80
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Serra, přichází Lauberbach.

79
    Žlutou kartu dostává Engels (SV Sandhausen).

77
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Zenga, přichází Frey.

75
    Hostující hráč zůstal ležet na trávníku a to se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům, kteří pískají.

73
    Ale nic z toho nebylo. Hosté to zkusili centrovaným míčem, ale ani tento pokus se neujal.

71
    Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco kloudného vymyslet.

69
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale zatím je to bez šancí a stále platí tedy výsledek 1:1.

67
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Behrens, přichází Scheu.

65
    Žlutou kartu dostává Paurević (SV Sandhausen).

63
    Na trávníku se také pořádně přitvrdilo a hráči se ve druhém poločase vůbec nešetří.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59
    Ale k vidění nyní bylo pouze několik nepřesných přihrávek na obou stranách, nic zajímavého se na trávníku neděje.

57
    Domácí jsou po vyrovnávací brance samozřejmě při chuti a znovu se tlačí dopředu.
    55. Emmanuel IYOHA - 1:1

55
    Kiel právě vstřelil branku!
    Tak to je velká rána pro hosty, kteří ve druhém poločase na hřišti dominovali. Domácí totiž získali míč, vydali se dopředu, po přihrávce do vápna se k míči dostal EMMANUEL IYOHA, který překonal brankáře a je to 1:1!

54
    Hosté zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani z tohoto nic nebylo a stále je to tedy pouze o branku. Ve druhém poločase ale hosté zatím jasně dominují.

53
    Následuje roh pro hosty.

52
    Po hezké kombinaci pálil hostující Förster, ale trefil pouze jednoho z domácích hráčů.

50
    Ani z tohoto rohu nic nebylo. Začátek druhého poločasu je zatím jasně v režii hostujících hráčů.

49
    Nauber nakopl míč z vlastní poloviny, ten dopadl až do vápna domácích a málem po odrazu skončil za brankářem Reimannem, který ho ovšem na poslední chvíli konečky prstů vyrazil na roh!

48
    Z rohu nic nebylo, ale u míče jsou i nadále hostující fotbalisté.

48
    Hostující hráč se prodral do vápna, byl sám před brankářem, ale Reimann ho skvělým zákrokem vychytal a míč vyrazil na roh!

46
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Porath, přichází Ignjovski.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.

První poločas je za námi. Do utkání vstoupili mnohem lépe hosté, kteří se velmi rychle dostali do vedení 1:0. Domácí pak byli lepším týmem, ale prosadit se nedokázali. Hosté hrozí hlavně z brejků, ale druhou branku nepřidali a proto Sandhausen vede v poločase 1:0. Bude to ještě hodně zajímavé.

45+3

45+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Domácí se ještě tlačí dopředu a snaží se v závěru prvního poločasu něco vymyslet.

42
    Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se další branky již nedočkáme.

41
    Roh pro domácí celek.

40
    Hosté chybovali v rozehrávce a domácí se hnali do slibné šance, ale vše skončilo další nepřesnou přihrávkou.

38
    Po povedeném centru si pro míč došel pozorný Fraisl a pomohl tak svým zadákům.

36
    Hosté zahrávali už třetí roh, ale z toho posledního nic nebylo. U míče jsou domácí hráči, kteří se snaží něco vymyslet.

35
    Naopak hosté vybojovali rohový kop.

35
    To vypadalo nadějně. Po povedeném centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale ani jeden se nakonec k míči nedostal.

33
    Snažení hostů znovu ukončil útočný faul. Gíslason se hodně zlobí na rozhodčího, ale není mu to vůbec platné.

31
    Po hezké kombinaci se do míče z první opřel domácí Porath, ale z hranice velkého vápna ho poslal vysoko nad branku.

29
    Na druhé straně si mnohem lépe vedl Forster, který vystřelil, ale trefil pouze protihráče, který stál před ním a Reimann zasahovat nemusel.

27
    Jeden z domácích hráčů to vzal na sebe, po souboji upadl poblíž vápna, ale rozhodčí zůstal klidný a faul neodpískal.

25
    Ale Sandhausen brání zatím výborně. Hosté nepouští domácí do zakončení a drží své cenné vedení.

23
    Ani tentokrát z útočných výpadů nic nebylo. Domácí se usadili na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

21
    Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Domácí jsou o něco aktivnější, ale nemohou se dostat do zakončení.

19
    Další snažení domácích skončilo útočným faulem a hrát budou samozřejmě hráči Sandhausenu.

18
    Ale směrem dopředu je to zatím ze strany Kielu hodně pomalé. Domácím ve většině akcí vše trvá a hosté se mezitím stačí zformovat.

17
    Ale ani z něho nic nebylo a na tahu už jsou domácí fotbalisté, kteří pospíchají dopředu.

16
    Hosté vybojovali druhý rohový kop.

14
    Po centru se na zadní tyči zjevil Porath, ale měl to hodně složité a branku trefit nedokázal. Rozehrávat tak bude Fraisl.

12
    Vypadá to, že Fraisl je v pořádku a duel tedy může pokračovat. Hosté i nadále vedou o jednu branku.

10
    Hostující brankář Fraisl sedí na trávníku a je ošetřován, takže chvíli se hrát určitě nebude.

8
    A po rohu jeden z hráčů hlavičkoval a hosty zachránila tyč! Výborná pasáž Kielu, který byl blízko vyrovnání!
    7. Mühling ve velké šanci neuspěl

7
    A málem se to domácím podařilo! Do vápna se prodral Mühling, která obešel brankáře a poslal míč do branky, ovšem z brankové čáry ho vyhlavičkoval Pawarada. Roh pro Kiel.

6
    Domácí se usadili na polovině soupeře a okamžitě se snaží odpovědět, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
    4. Kevin BEHRENS - 0:1

4
    Sandhausen právě vstřelil branku!
    Ale hosté pokračovali ve svém snažení a nakonec se dočkali úvodní branky. Po centru se ve vápně dostal k míči KEVIN BEHRENS, který ho pohotově a s velkou dávkou štěstí uklidil za bezmocného Reimanna. Výborný začátek pro hosty, kteří jsou outsiderem tohoto duelu.

4
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo, protože ve vápně Kielu kraloval Wahl, který míč poslal do bezpečí.

3
    Rohový kop pro Sandhausen.

2
    Ale snažení hostů zastavil zbytečný útočný faul.

2
    Domácí začali aktivně, ale z prvních akcí nic nebylo a poprvé v tomto utkání jsou na tahu hostující fotbalisté.

1
    Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Kieler SV Holstein 1900: Reimann – Todorović, Schmidt, Wahl, van den Bergh – Mühling, Meffert, Porath – Lee, Serra, Iyoha
    Náhradníci: Ignjovski, Hanslik, Gelios, Eberwein, Lauberbach, Baku, Atanga, Young-Jae, Neumann

SV Sandhausen: Fraisl – Diekmeier, Nauber, Zhirov, Pawarada – Paurević, Zenga – Behrens, Förster, Engels – Gíslason
    Náhradníci: Scheu, Wulle, Taffertshofer, Rossipal, Linsmayer, Klingmann, Peña, Frey, Verlaat

Sandhausen – Kiel 1:1

Kieler SV Holstein 1900 nehrál v minulé sezoně vůbec špatný fotbal, ale nakonec to stačilo na zisk 49 bodů a pouze sedmé místo, což bylo trochu zklamání. V letošní sezoně chtějí domácí skončit lépe, tak uvidíme, jak si povedou, protože v přípravě se jim zrovna dvakrát nedařilo.

SV Sandhausen měl minulou sezonu o dost horší. Hostující celek získal pouze 38 bodů a skončil na 15. pozici, tedy poslední nesestupové. Od sestupu dělily hosty pouze tři body. V přípravě SV Sandhausen nehrál špatně, ale je jasné, že dnes to bude mít velice složité.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Druhá německá nejvyšší soutěž pokračuje prvním kolem a my budeme sledovat duel mezi Kielem a Sandhausenem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.