Žďár n/S – Humpolec 1:2 (kon.) | Start Brno – Vrchovina 1:5 (kon.) | Želetava – Tasovice 2:4 (po pr.)
Skaštice – Blansko 2:2 (3:2 po pen.) | Olešnice – Nové Sady 1:0 (kon.) | Polanka n/O – Nový Jičín 0:3 (kon.)

Tasovice právě vstřelily branku!
    PAVEL LAPEŠ svým čtvrtým gólem zápasu definitivně rozhoduje o vítězství Tasovic. Ty se tak utkají s Vrchovinou.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

98
    V něm se jako první prosadil PAVEL LAPEŠ a přibližuje tak Tasovice postupu.

91
    Začal první poločas prodloužení.

90
    Druhý poločas skončil.

86
    Želetava právě vstřelila branku!
    MICHAL JIČÍNSKÝ však těsně před koncem utkání srovnává a posílá zápas do prodloužení.

77
    PAVEL LAPEŠ posílá Tasovice opět do vedení!

46

Po první půli mají zatím oba týmy do 1. kola stejně daleko. Na vedoucí branku Lapeše dokázal rychle reagovat Tomáš Vrbka.