Žďár n/S – Humpolec 1:2 (kon.) | Start Brno – Vrchovina 1:5 (kon.) | Želetava – Tasovice 2:4 (po pr.)
Skaštice – Blansko 2:2 (3:2 po pen.) | Olešnice – Nové Sady 1:0 (kon.) | Polanka n/O – Nový Jičín 0:3 (kon.)
Frýdlant n/O – D. Benešov 0:2 (kon.)
1. FC Olešnice u Bouzova
1:0 (0:0)
FK Nové Sady
Sobota 27.07.2019, 17:00MOL Cup • Předkolo

Olešnice u Bouzova nakonec těsný náskok udržela až do konce a těší se z postupu do prvního kola. (19:01:27)

90

52
    Olešnice právě vstřelila branku!
    Domácí tým se dostává do vedení po trefě LUKÁŠE MALÍNKA.

46
    Novotného nahradil Filípek.

46

V prvním poločase jsme zatím na branku čekali marně. Uvidíme, co přinese druhá polovina hry.

45

42
    V Bouzově se zatím stále čeká na první branku a poločas se pomalu chýlí ke svému konci.

19
    V Olešnici zatím platí bezbrankové skóre, hosté před malou chvílí zahrávali přímý kop, ale branku Snášel z něj neohrozili.

1

1. FC Olešnice u Bouzova: Snášel – R. Zapletal (K), Pospíšil, Machalický, Rýznar, Pecháček, Kolomazník, Novák, Puchr, Šichor, Knápek
    Náhradníci: Kusý – Malínek, Havlíček, Sasák, Kapl, D. Zapletal, Kováč

FK Nové Sady: Zbořil – J. Smrček, M. Smrček, Škoda, Novotný, Filípek, Krátký, Baďura, Pošusta, Šuba, Drábek
    Náhradníci: Šarman – Boukhatem, Škrabal, Nguyen

Rozhodčí: Kolář – Nejezchleb, Julínek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.