New England – Orlando City 4:1 (kon.) | New York RB – Columbus 2:3 (kon.) | Dallas – Real Salt Lake 0:0 (kon.)
Houston – Seattle 0:1 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:0 (kon.) | Chicago Fire – DC United 0:0 (kon.)
Minnesota – Vancouver 0:0 (kon.) | Toronto – Cincinnati 2:1 (kon.) | San Jose – Colorado Rapids 3:1 (kon.)
Portland – LA Galaxy 4:0 (kon.)
FC Dallas
0:0 (0:0)
Real Salt Lake
Neděle 28.07.2019, 02:00 • Toyota Stadium (Frisco) • Americká MLS

Hosté to dnes zvládli po defenzivní stránce na výbornou. Soupeř měl po celý druhý poločas více ze hry, ale do vyložených šancí se nedostával. Svým způsobem je remíza nakonec zasloužená pro oba celky a Dallas pokračuje ve své sérii bez porážky. (04:04:54)

90+6

90+5
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Savarino, přichází Schmitt.

90+4
    V nastaveném čase zatím nejsme svědky nějakého pořádnějšího zakončení a jde vidět, že oba celky hrají na jistotu, neboť jakákoliv chyba by nyní mohla znamenat zvrat v zápase.

90+2
    Dallas je na polovině soupeře, ale nedokázal dostat míč před branku a ten se dostává zpět na polovinu hrací plochy.

90+1
    Žlutou kartu dostává Luiz (Real Salt Lake).

90
    Druhý poločas bude nastaven o plných šest minut, což je ještě dostatek času k nějakému rozuzlení.

89
    Dvojité delší střídání v poslední pětiminutovce nám narušilo tempo hry a oba celky už jen spíše dohrávají zápas a smiřují se s remízou.

88
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Baird, přichází Besler.

86
    Zdeněk Polášek, český zástupce MLS, se dostává na plac pro závěreční minuty. V minulém roce Polášek hrál v polské lize za Wislu.

85
    Střídání v týmu FC Dallas: ze hřiště odchází Badji, přichází Ondrášek.

83
    Zápas nám míří do koncovky a nejspíše uvidíme remízové zakončení. Dallas je na dobré cestě k potvrzení, že v poslední době nepoznává hořkost porážky.

82
    Ani tento roh v podání Dallasu nekončí nějakým výraznějším ohrožením branky Salt Lake.

81
    Hedges ustál situaci ve vápně a nepustil soupeře do zakončení. Čistým způsobem získává míč.

80
    Domácí mají stále míč pod svou kontrolou, ale nedokáží si vytvořit nějaký souvislejší tlak na polovině soupeře.

79
    Standardní situace Dallasu končí střelou na branku, se kterou si poradil Rimand.

78
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Saucedo, přichází Lennon.

76
    Poměrně dlouho se hlavní sudí díval na opakovaný záznam. Nakonec neodpískal penaltu pro domácí celek! Ten kontakt byl minimální a tohle by byla hodně přísná penalta.