Hr. Králové – Dukla Praha 0:2 (kon.)
FC Hradec Králové
0:2 (0:0)
FK Dukla Praha
Pondělí 29.07.2019, 17:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Je konec, Hradec sice ve druhém poločase zlepšil svoji ofenzivní aktivitu, branky ale dával jen hostující tým, a to dvě v samotném závěru. Tři body tak dnes putují z Hradce Králové s hosty do Prahy. Ode mě vše, díky za pozornost a úspěšný týden. (18:52:32)

90+3

90+3
    Za zdržování hry dostává ještě žlutý kartónek hostující Souček.

90+2
    Ostře fauloval hradecký Milan Černý, proto také oprávněně dostává žlutou kartu.

90+1
    Nastavují se tři minuty, o vítězi je dnes ale už z předcházejících minut rozhodnuto.

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ HOLÍK využil rozhozené obrany Hradce a ubezpečuje prudkou ranou vedení svého týmu – 0:2!

88
    Žlutou kartu dostává Jan Kvída (FC Hradec Králové).

87
    Votrokům snaha rozhodně upřít nejde, jejich dnešní koncovky však zatím nebyly dostatečně efektivní, proto Dukla má momentální ke třem bodům už velice blízko.

86
    Vzápětí se úspěšně se dvěma obránci opět pral Tetour, byť to nakonec koncovkou tentokrát neskončilo.

85
    Tak přeci jenom dnešní zápas neskončí už jistě bezbrankovým! Ayong vytáhl míč pravou stranou až k vápnu, kde se poté dostal na roh pokutového území pro kapitána DANIELA TETOURA. Ten prudkou ranou na přední tyč posílá do hodně cenného vedení hostující celek – 0:1!

83
    Vlkanova protáhl míč do vápna, kde se krkolomně dostal až na Doležala, ten však musel dát nohu hodně vysoko, proto skoro nezakončil!

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Pablo González, přichází Štěpán Krunert.

79
    Tentokrát byl nejblíže ke střele Šípek, po velkém závaru se ovšem píská faul útočný faul domácích.

78
    Hradec v posledních minutách začíná čím dál více tlačit, nyní se do dobré střely tlačil Černý. Tak moc chtěl skákající balon z hranice vápna usměrnit mezi tři tyče, až ale nakonec hodně přestřeluje...

76
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Erik Prekop, přichází Jakub Šípek.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Karsten Ayong.

75
    Obrovská příležitost Hradce a opět nekončí brankou! Po centru se do míče zřejmě hlavou opřel Prekop a koncovka do pravé šibenice skončila na konečkách prstů Hrušky!