Frýdek-M. – Kokšetau 3:2 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Litvínov využil přesilovku a vítězí. Adam Jánošík vybídl ke skórování Jakuba PETRUŽÁLKA, jenž prostřelil Brízgalu. Asistence: Adam Jánošík, Jan Myšák.

61:51
    A znovu kotouč končí až u domácí branky, Litvínovu se přesilovka nedaří.

61:32
    Kladno vyhazuje puk až k Janusovi.

61:27
    Hra je přerušena kvůli posunuté brance.

61:05
    Kubatův tvrdý projektil vyrazil Brízgala, hra pokračuje.

60:47
    Bečvář po přihrávce mezi kruhy netrefil branku.

60:24
    Jaromír Jágr je vyloučen a Litvínov bude hrát přesilovku.

60:19
    Kubát na nic nečekal a rozjel se zleva, následná střela orazítkovala břevno!

60:01

Krásné utkání nakonec dospělo až do prodloužení. V poslední části oba týmy udeřily dvakrát, diváky na Zimním stadionu Ivana Hlinky tak čeká pětiminutové prodloužení s případnými nájezdy.

60:00

59:54
    Mohlo být rozhodnuto! Lukeš v protiútoku našel Douderu, který ale vypálil slabě a trefil jen brankáře Kladna.

58:51
    Teď je na koni zase Kladno, domácí ale byli v obraně připraveni.

58:20
    Kladno právě vstřelilo branku!
    To je zápas! Po tlaku Vervy a špatné přihrávce se do samostatného úniku dostal Tomáš REDLICH a domácího brankáře překonal rychlou kličkou a střelou pod břevno.

57:24
    Problémy hostí v rozehrávce skončily až Douderovou střelou, která ale byla sražena mimo.

57:11
    Znovu pálí Ščotka! Dorážející Myšák byl tentokrát sražen k ledu a hra je přerušena.

56:43
    Rychlý ťukes domácích vyústil ve střelu Ščotky, Brízgala připraven.

56:32
    Nádherná akce Myšáka! Litvínovský supertalent si obehrál kladenského obránce a vystřelil bekhendem, Brízgala puk naneštěstí pro domácí fanoušky chytil.

Ondřej Mach

Branky a nahrávky: 7. Doudera (Gerhát), 36. Helt (Válek, Jánošík), 45. Ščotka (Myšák, Petružálek), 51. Myšák (Ščotka, Petružálek), 63. Petružálek (Jánošík, Myšák) – 8. Machač (Zajíc, Kružík), 32. O'Donell (Stach, Jágr), 42. Jágr (Stach), 59. Redlich

HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Kubát, Říha, Šesták, Doudera, Jánošík, Ščotka – Lukeš, Bečvář, Válek – Trávníček (C), Havelka, Jurčík – Gerhát, Myšák, Petružálek (A) – Helt.
    Rytíři Kladno: Brízgala (Jiroušek) – Kehar, Veber, Zajíc, Zelingr, Zich, Müller – O'Donnell, Stach, Jágr (C) – Redlich, Machač (A), Kalaj – Š. Bláha, Kaut, Hajný – O. Bláha, Filip, Kružík-

Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Votrubec, Gerát.