K. Vary – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Olomouc – Kokšetau 2:3 (2:3 po s.n.) | Litoměřice – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.) | Přerov – Opava 2:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Olomouc
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Arlan Kokšetau
Čtvrtek 01.08.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arlan Kokšetau.
    Autorem vítězné branky je BERDNIKOV.

56:53
    Irgl dostal dlouhou přihrávku na útočnou modrou, jeho střelu z levého kruhu Pološkov vyrazil vysoko do ochranné sítě.

55:17
    Laš pláchl ve vlastním oslabení, ale svou střelou přestřelil branku.

53:31
    Početní výhoda pro Kokšetau, Dujsík (OLO) seknul protihráče a putuje na trestnou lavici.

50:10
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se prosazují ve vlastním oslabení. DAVID OSTŘÍŽEK nabral ve vlastním pásmu puk i rychlost a po přechodu za útočnou modrou čáru střelou vyrovnává stav utkání. Bez asistence.

48:52
    Síly na ledě se vyrovnají, Laš (OLO) dostává dvě minuty za držení protihráče.

47:27
    Domácí mají šanci na vyrovnání, Korabejnikov (AKO) dostal dvě minuty za hákování.

47:00
    Na Koloucha zívala odkrytá branka, ale byl ve velkém úhlu a napálil pouze boční síťku.

45:32
    Olomouc se hnala do přečíslení dvou proti jednomu, ale Kořenek nastřelil horní tyč!

44:27
    Kokšetau právě vstřelilo branku!
    Po zaváhání před domácí brankou se kotouče zmocnil PETER HRAŠKO a posílá ho až za Lukáše. Bez asistence.

40:00
    Do třetí třetiny se do branky postavil Pološkov.

37:07
    Tomeček měl dobrou rychlost a dostával se do útočného pásma, na své cestě byl však nedovoleně zastaven a Borovikov (AKO) dostal dvě minuty za držení.

34:00
    Pereťjagin předvedl famózní zákrok prodi Heclovi, který pálil z první po Škůrkově přihrávce!

33:23
    Hostů bylo na ledě šest, takže obdrželi dvě minuty, které odpyká Petrov.

32:02
    Kohouti znovu důkladně prověřují brankáře hostů, tentokrát Kolouch zůstal nehlídán mezi kruhy, Pereťjagin pouze vyrazil, ale u poskakujícího kotouče byli dříve hosté.

28:30
    Do samostatného úniku ujel Čerkasov, volil střelu těsně nad beton, ale Lukáš kotouč vyrazil lapačkou.

23:56
    Hosté rychle využívají přesilovou hru. STANISLAV BOROVIKOV si počkal před Lukášem a jen lehkou tečí usměrnil kotouč mezi jeho betony. Asistence: Vadim Berdnikov.

23:44
    Kořenek (OLO) si v útočném pásmu pomohl nedovoleně a dostává dvě trestné minuty.

18:48
    Tomeček si sám před brankou položil Pereťjagina a snažil se bekhendem zasunout puk za čáru, nicméně brankář hostů famózním zákrokem kotouč vykopl.

18:10
    Strapáč s Klimkem jeli do přečíslení dvou proti jednomu, situaci trochu překombinovali, nicméně poté se před brankou strhla menší šarvátka, kterou rozhodčí ocenili dvěma minutami pro Strapáče (OLO) a Grebenčšíkova (AKO).

16:44
    Kiselev ujel sám po levé straně. Snažil se Lukáše rozhýbat a zasunout puk mezi betony, ale domácí brankář odolal!

15:18
    První velká šance hostů. Rachmanov zpoza branky našel v mezikruží Ivanova, jeho prudkou ránu Lukáš s obtížemi vyrazil před sebe.

11:09
    Další velká šance domácích. Po rychlém přechodu do útočného pásma a střele Pološkov pouze vyrazil před sebe, ze vzduchu kotouč napálil na branku Dujsík, ale brankář hostů skokem zabránil inkasování.

09:24
    Pohlednou kombinaci předvedli Hecl s Lašem. Druhý jmenovaný měl trochu prostoru před brankou, ale netrefil poskakující kotouč.

05:35
    První přesilová hra v utkání pro Hanáky, Šitikov (AKO) v útočném pásmu podrazil protihráče a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

04:14

Domácí svou aktivitu proměňují v úvodní gól. Kolouch získal za soupeřovou brankou puk a našel v mezikruží zcela volného LUKÁŠE KLIMKA, který zamířil do pravého horního růžku. Asistence: Petr Kolouch.

03:35
    Domácí se dostali do dobré pozice, Knotek dostal puk před branku, ale nezpracoval jej napoprvé, takže pouze nahrál na najíždějícího Ostřížka, který vypálil bez přípravy.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 5. Klimek (Kolouch), 51. Ostřížek – 24. Borovikov (Berdnikov), 45. Hraško, rozh. náj. Berdnikov