K. Vary – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Olomouc – Kokšetau 2:3 (2:3 po s.n.) | Litoměřice – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.) | Přerov – Opava 2:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 01.08.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u onlajnů na počtěnou! (19:50:27)
   
  Je za námi utkání mezi Chomutovem a Ústí nad Labem. Po třetinách 2:1, 2:1 a 2:1 se raduje domácí celek, který s mladou sestavou srazil ústecký Slovan, který dnes neměl svůj den. Hattrickem se blýskl šestnáctiletý Stanislav Vrhel. Po brance pak přidali Jan a Matyáš Svobodovi, v poslední minutě pak kosmeticky upravoval Jiří Tupý. Za Slovan dával dvě branky Jiří Severa, trefil se i Jaroslav Roubík.
   
  Konec zápasu.
  59:35 TUPÝ - 6:3
   
  59:35
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak ještě jedna gólová radost pro domácí celek. JIŘÍ TUPÝ dostal přihrávku od Matyáše Svobody přes brankoviště a u levé tyčky zakončoval do prázdné branky. Asistence: Matyáš Svoboda a Filip Suchý.
   
  59:23
  V posledních sekundách dostával křižnou přihrávku na pravý kruh Radek Havel. Ten před sebou měl volný prostor a nikdo brankáři nestínil, puk nakonec skončil na prsou brankáře.
   
  58:35
  Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání, které vyhraje domácí celek. Piráti jsou na kotouči v útočné třetině, ale již neriskují a spíše kontrolují konec duelu.
   
  58:22
  Domácí v plném počtu.
   
  57:46
  Hosté v plném počtu.
   
  57:00
  Chomutovská čtyřka na ledě je aktivnější a pokouší se držet kotouč. Obě mužstva mezitím ale stihla vystřídat.
   
  56:22
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jiří Tupý – 2 min., napadení).
   
  55:59
  Na startu početní výhody nahazoval od modré čáry Tomáš Pařízek, ale ten trefil prvního hráče před sebou. Jiří Tupý se ke kotouči dostal a pokračuje v akci.
   
  55:46
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., podrážení).
   
  55:39
  Hosté se pak pokoušeli přidat kontaktní branku, ale snažení v útočné třetině bylo ukončeno. Slovan se totiž nacházel v ofsajdové pozici a hrát se bude ve středu ledové plochy.
   
  55:01
  Adam Kofroň obral o kotouč protihráče a po levé straně šel do otevřené obrany. Chomutovský útočník pak zakončoval na první tyčku, ale Stahl byl na jeho ránu připraven.
  53:59 ROUBÍK - 5:3
   
  53:59
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Nakonec se Slovan dostal k přesilovkové trefě a je sníženo! Vladimír Brož zakončoval od modré čáry, ale trefil jen betony Altrichtera. JAROSLAV ROUBÍK ovšem věděl, kam se postavit a doražený puk poslal do klece. Asistence: Vladimír Brož.
   
  53:11
  Martin Altrichter nyní vyjel proti nahozenému kotouči a pokoušel se jej o mantinel vyhodit. Místo toho se puk dostal mimo led a dostává dvě minuty.
   
  52:43
  Gólová lajna Vrhel – Svoboda – Hrala byla nyní opět aktivní v útočné třetině. David Stahl musel být pozorný, ale nyní nemusel vytahovat nějaký obrovský zákrok.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 7. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 17. J. Svoboda (Vrhel, Hlaváček), 24. Vrhel (Hrala), 26. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 47. M. Svoboda (Svoboda, Seemann), 60. Tupý (M. Svoboda, Suchý) – 20. Severa (Brož, Roubík), 21. Severa (Málek, Vildumetz), 54. Roubík (Brož)


  Piráti Chomutov: R. Běhula (30. Altrichter) – Hlaváček, Havel, Seemann, Zeman, Šuráň, Pařízek – Tupý, Suchý, M. Svoboda – Hrala, Vrhel, J. Svoboda – Hradecký, Koláček, Kofroň.
  HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (T. Svoboda) – Málek, Brož, Smetana, Zdvořáček, Hes, Mareš – Severa, Roubík, Vildumetz – Procházka, Merta, Kordule – Wojnar, Krliš, Harkabus.

  Diváci: 1 106