Olomouc – Havířov 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 7:4 (nedohr.)
Mountfield HK
7:4 (1:2, 4:1, 2:1*)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 01.08.2019, 13:15 • Malá hala ČPP Arény • Přípravné zápasy juniorů

Zápas se tedy nedohrál, ovšem i přesto jsme mohli vidět kvalitní zápas s mnoha góly a emocemi. Po většinu duelu byl lepší tým hradeckých hokejistů, úvodní třetinu sice vyhrály Pardubice, ale poté už jen dotahovaly. Proto po prvním zápase v přípravě zůstává vítězství v Hradci Králové. (15:41:22)

Vidíme nevídanou situaci, kdy díky bitce a dalším zákrokům, nejspíše v rámci bezpečnosti pardubičtí trenéři odvolali svůj tým z ledu a utkání se tak nedohrálo.

55:38

55:38
    Hostující trenéři odvolávají své hráče do kabin.

55:38
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Poppel – 2 min., podrážení).

55:29
    Na obou stranách usedli na trestnou lavici čtyři hráči, kteří dostali po dvou minutách za hrubost. Ďuriš a Hledík inkasovali trest ve hře.

55:29
    Dalibor Ďuriš s Danielem Hledíkem se porvali, hra je přerušena a čekáme na vyjádření rozhodčích. Souboj vyhrál hradecký útočník.

55:16
    Velká mela před brankářem Nečasem.

54:25
    Michal Rouha se z pravé strany pokoušel překonat domácího brankáře, to se mu ovšem nepodařilo.

52:51
    Střelu pardubického juniora vychytal Tomáš Sajdl.

52:22
    Domácí v postavení mimo hru.

51:34

50:47
    Zakázané uvolnění domácích.

49:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Blažej – 2 min., podrážení).

48:10
    Hradec právě vstřelil branku!
    Lvi přidávají další gól! Petr Moravec střílel z levého kruhu a KRYŠTOF LANG napodruhé dorazil puk za záda Vojtěcha Nečase. Asistence: Petr Moravec, Tomáš Perička.

47:41
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí snižují na 6:4. Po teči před bránou se trefil MARTIN KOSTKA. Asistence: Matěj Odehnal.

46:31
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Naar – 2 min., krosček).

45:56
    Lukáš Pajer ve velké příležitosti, krásně se dostal přes obránce a vystřelil, ale Nečas puk vyrazil.

44:24
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Síla – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Bucek – 2+2 min, hrubost).

Natálie Fišerová

Branky a nahrávky: 1. Síla (T. Pinkas, Lang), 26. Naar, 30. Morong (Poppel), 33. Síla (T. Pinkas, Perička), 40. Lang (Síla), 43. Poppel (Janoušek), 49. Lang (Moravec, Perička) – 10. Blažej (Rohlík), 12. Nedelka (Hrbek, Divíšek), 39. Rohlík (Hledík), 48. Kostka (Odehnal)

Mountfield HK: Sajdl (Ševců) – Váchal, Pelda, Naar, Perička, Drbal, Houdek, Janoušek, M. Pinkas – Síla, T. Pinkas, Lang, Tecl, Morong, Poppel (C), Janda, Kašpar, Ďuriš, Pajer, Moravec, Lukačka. Trenér: David Kočí.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Novotný) – Odehnal, Leder, Secký, Blažej, Dubovči, Nedelka – Kubíček, Rouha, Antoníček, Rozlílek (C), Bucek, Kostka, Hledík, Hebek, Rohlík, Divíšek. Trenér: Richard Král.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Roischel.