Ústí n/L – Sokolov 0:4 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Třebíč – Přerov 4:5 (0:1 po s.n.)
Plzeň – Kladno 5:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | Vsetín – Trenčín 4:3 (kon.)
Havířov – Frýdek-M. 0:3 (kon.) | Poprad – Cracovia 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 6:4 (2:1 po s.n.) | Kobra – Kolín 5:1 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Bratislava Capitals – Banská Bystrica 6:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
6:4 (1:1, 3:2, 2:1 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 08.08.2019, 18:00 • DRFG arena • Přípravné zápasy

59:55
    Pět vteřin před koncem základní hrací doby míří na trestnou lavici Jakub Lev – dvě minuty hrubost.

55:08
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje domácí tým, menší trest za sekání je ortel pro Karla Plášila.

52:08
    Přesilová hra pro České Budějovice, dvě minuty za sekání obdržel Jakub Lev.

48:17
    Dohrání Fiipa Pyrochty nezůstane nepotrestáno. Menší trest za podrážení fasuje Benjamim Hawerchuk a to znamená jediné, přesilová hra Motoru končí.

47:01
    Podruhé v dnešním utkání míří brněnský obránce Michal Gulaši, tentokrát si svůj pobyt na trestné lavici vysloužil za pozdní dohrání.

43:13
    Nepovedený vstup Motoru do třetí třetiny pokračuje vyloučením Jana Havla, ten odsedí dvě minuty za sekání.

39:09
    V závěru druhé třetiny si Kometa zahraje přesilovou hru, dvě minuty za napadení fasuje Niklas Pavel.

34:14
    Poměr sil na ledě se na dobu osmnácti vteřin srovná. Menší trest za krosček pro Davida Gilberta.

32:32
    Motor si zahraje druhou přesilovou hru v dnešním utkání, menším trestem za hákování je potrestán Tomáš Bartejs.

27:06
    Na ledě se začíná na poměry přátelského utkání přitvrzovat, Heřman nyní dojel Čiliaka, jenž se snažil bleskově rozehrát, reakce na sebe nenechala dlouho čekat a do hostujícího útočníka se pustili obránci Němec s Gulašim. Druhý jmenovaný je poslán na trestnou lavici za hrubost a Motor si zahraje první přesilovou hru v utkání.

14:16
    První vyloučení v dnešním utkání se odehrává na straně českobudějovického Motoru, dvě minuty za podrážení odpyká Jan Havel.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 20. Lev (Bartejs, Orsava), 22. Kucsera, 31. Pyrochta (Bartejs, Holík), 40. Horký (Zaťovič, Lev), 43. Zaťovič (Bartejs), 51. Lev (Němec, Zaťovič), 62. Kucsera (Orsava) – 19. Hawerchuk (Novák), 31. Gilbert (Kloz, Hawerchuk), 38. Endál (Babka), 60. Endál (Pýcha)