Ústí n/L – Sokolov | 0:4 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Plzeň – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | Vsetín – Trenčín | 4:3 (kon.) |
Havířov – Frýdek-M. | 0:3 (kon.) | | | Poprad – Cracovia | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Irtyš Pavlodar | 4:0 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 8:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Motor ČB | 6:4 (2:1 po s.n.) | | | Kobra – Kolín | 5:1 (kon.) |
Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 4:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Banská Bystrica | 6:3 (kon.) |
Debreceni – Jastrzębie | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:3 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
6:4
(1:1, 3:2, 2:1 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Jan Tajzler
Branky a nahrávky:
20. Lev (Bartejs, Orsava), 22. Kucsera, 31. Pyrochta (Bartejs, Holík), 40. Horký (Zaťovič, Lev), 43. Zaťovič (Bartejs), 51. Lev (Němec, Zaťovič), 62. Kucsera (Orsava) – 19. Hawerchuk (Novák), 31. Gilbert (Kloz, Hawerchuk), 38. Endál (Babka), 60. Endál (Pýcha)
Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Rampír, Zídek
Diváci: 3055
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Pýcha (CEB)
1:1 Kucsera (KOM)
2. série:
1:1 Karabáček (CEB)
1:1 Lev (KOM)
3. série:
1:1 Doležal (CEB)
1:1 Snášel (KOM)
4. série:
1:1 Hawerchuk (CEB)
2:1 Orsava (KOM)
5. série:
2:1 Babka (CEB)
2:1 Horký (KOM)
HC Kometa Brno:
Čiliak (Klimeš) – Bartejs, Pyrochta, Gulaši, Němec, Mikyska, Kowalczyk – Plášek, Zaťovič, Lev, Orsava, Holík, Kucsera, Horký, Kusko, Kratochvíl, Mlynář, Snášel, Kunc.
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Pýcha, Svach, Plášil, Doktor, Lytvynov, Pavel – Babka, Přikryl, Endál, Karabáček, Kloz, Doležal, Novák, Gilbert, Hawerchuk, Havel, Dančišin, Heřman.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Pýcha, Svach, Plášil, Doktor, Lytvynov, Pavel – Babka, Přikryl, Endál, Karabáček, Kloz, Doležal, Novák, Gilbert, Hawerchuk, Havel, Dančišin, Heřman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Rampír, Zídek
Diváci: 3055
Přípravná fáze Komety Brno pokračuje v úterý 13. srpna na ledě Třince, Motor o den dříve přivítá v domácím prostředí HC Irtyš Pavlodar.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:
Jakub Lev (KOM)
Benjamin Hawerchuk (CEB)
Ode mne je to pro dnešek i tento týden vše, děkuji vám za pozornost při dnešním přenosu a z Brna vám přeji hezký zbytek večera. (20:27:43)
Plášilovu přihrávku v útočném pásmu vystihl LUKÁŠ KUCSERA, jenž si při jízdě do českobudějovického pásma ještě vyměnil kotouč s Orsavou a ukončil prodloužení. Asistence: Jakub Orsava.
Následovat bude pětiminutové prodloužení 3 na 3 a poté také samostatné nájezdy.