Slavia – Irtyš Pavlodar 1:3 (kon.) | Chomutov – Fischtown Pinguins 3:4 (kon.) | Michalovce – Miskolc 5:3 (3:2 po s.n.)
Kadaň – Sachalin 0:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Japonsko U20 5:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:4 (1:2, 2:0, 0:2)
Fischtown Pinguins
Pátek 09.08.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Partner:
   
  53:52
  Fischtown Pinguins právě vstřelily branku!
  Pinguins se dostali do dobré kombinace a otáčí skóre na svoji stranu! MIHA VERLIČ dostal parádní přihrávku mezi kruhy, kde jen nastavil hokejku a kotouč zaplul do levé šibenice. Další luxusní trefa. Asistence: Jan Urbas a Stefan Espeland.
   
  48:30
  Fischtown Pinguins právě vstřelily branku!
  Krásná akce hostujícího celku znamená vyrovnání! Miha Verlič se dostal s kotoučem k modré čáře, kde předal milimetrovou přihrávku na MARKA ZENGERLEHO. Ten pak šel sám na branku a střelou po ledě srovnává stav. Asistence: Miha Verlič.
   
  34:40
  Piráti právě vstřelili branku!
  Domácí mužstvo hrálo výhodu, ale dostalo se do přečíslení. Stanislav Vrhel parádně zavezl kotouč a z pravého kruhu přihrával mezi kruhy. MARTIN RÝGL zde kotouč netrefil ideálně, ale i tak se mu povedlo prostřelit Amspergera v brance. Asistence: Stanislav Vrhel a Jan Rudovský.
   
  22:57
  Piráti právě vstřelili branku!
  A nyní se domácí celek dočkal a Piráti srovnávají stav duelu! Lukáš Blaha střilel od modré čáry do betonů Červeného, který puk vyrazil jen k pravé tyčce. Zde byl mladík JOSEF KOLÁČEK, který dává první branku mezi dospělými! Asistence: Lukáš Blaha.
   
  16:28
  Fischtown Pinguins právě vstřelily branku!
  Nyní německé mužstvo využilo díry v chomutovské obraně a dostalo se do přečíslení. Tom Horschel posunul kotouč na BROCKA HOOTONA, který svižnou ránou mezi kruhy prostřelil Pavláta ke vzdálenější tyčce! Asistence: Tom Horschel.
   
  11:44
  Fischtown Pinguins právě vstřelily branku!
  Nádherná akce německého klubu končí brankou a je srovnáno! Stefan Espeland dostal přihrávku před branku a mohl zakončovat. Místo toho puk posunul k pravé tyčce, kde do prázdné klece zakončil TOMÁŠ SÝKORA. Asistence: Stefan Espeland a Jan Urbas.
   
  05:40
  Piráti právě vstřelili branku!
  Následně jsme se dočkali první branky, ze které se raduje domácí celek! Jan Svoboda zavezl kotouč do útočné třetiny a nahazoval do betonů brankáře. FILIP SUCHÝ se pak dostal k dorážce a parádně vymetl šibenici. Asistence: Jakub Chrpa a Jan Svoboda.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 6. Suchý (Chrpa, J. Svoboda), 23. Koláček (Blaha), 35. Rýgl (Vrhel, Rudovský) – 12. Sýkora (Espeland, Urbas), 17. Hooton (Horschel), 49. Zengerle (Verlič), 54. Verlič (Urbas, Espeland)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Blaha, Rýgl, Žovinec, Havel, Hlaváček, Tejnor, Seemann, Zeman – Stloukal, Vrhel, Rudovský – Tomica, Koláček, Sklenář – Chrpa, Suchý, J. Svoboda – M. Svoboda, Hrala, Tupý.
  Fischtown Pinguins: Červený (34. Amsperger) – Espeland, Fortunus, Horschel, Alber, Dietz, Weber – Zengerle, Kolupajlo, Urbas, Quirk, Mauermann, Hooton, Hilbrich, Uher, McMillan, Friesen, Feser, Sýkora, Verlič, Gläser, Klöpper.

  Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Gerát, Pěkný

  Diváci: 1 019