West Ham – Manchester City 0:5 (kon.) | Bournemouth – Sheffield Utd. 1:1 (kon.) | Burnley – Southampton 3:0 (kon.)
Crystal Palace – Everton 0:0 (kon.) | Watford – Brighton 0:3 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 3:1 (kon.)
Watford FC
0:3 (0:1)
Brighton & Hove Albion
Sobota 10.08.2019, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 1. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:54:44)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:11.

Zápas, který měl favorita v podobě Watfordu, končí suverénním vítězstvím Brighton & Hove Albion FC. Hosté o svém triumfu v podstatě rozhodli již v první půli, kdy si domácí dali gól. To mělo neblahý vliv na domácí, kteří se pak již po zbytek zápasu vůbec na nic nezmohli. Naopak ve druhé půli přidali hosté ještě dva góly a zaslouženě získávají velice cenné tři body hned na úvod nového ligového ročníku.

90+4

Zákroky brankáře Watfordu Bena Fostera – 0.

Zákroky brankáře Brighton & Hove Albion FC Mathewa Ryana – 4.

90+2
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Solly March, přichází Bernardo.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Hosté ubránili i tuto standardku domácích, na kontě Watfrodu tak stále svítí nula.

88
    Žlutou kartu dostává Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion FC) za ostrý zákrok před vlastním vápnem, další šance pro Watford, alespoň zkorigovat nelichotivé skóre.

88
    A pohled do hlediště Vicarage Road je hodně výmluvný – diváci již opouští svá místa, tento zápas domácím prostě nevyšel.

87
    Míč dolétl z levé strany do vápna Brighton & Hove Albion FC, jenže tam je domácím odpískán útočný faul.

86
    Rohový kop pro Watford, povede to alespoň k nějaké šanci domácích?

85
    V tom je dnes obrovský rozdíl mezi oběma týmy – hostům se poměrně slušně daří nákopy, čímž překonávají zahuštěný střed hřiště a rychle se dostávají před vápno Watfordu, o čemž si domácí mohou nechat jenom zdát.

84
    Mathew Ryan (Brighton) si musí pospíšit s rozehrávkou od své branky, domácí napadají.

82
    Nyní na trávníku i Florin Andone (Brighton), který si žádá lékařské ošetření a hosté samozřejmě již mohou šetřit čas.

81
    Martín Montoya (Brighton) faulován na vlastní polovině, míč pro hostující tým.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, které se překvapivě vyvíjí lépe pro Brighton & Hove Albion FC, který nevstupoval do zápasu v roli favorita, přesto již vede 3:0.