Oostende – Club Brugge 0:2 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:3 (kon.) | Eupen – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Genk – Waregem 0:2 (kon.)
KAS Eupen
1:1 (0:1)
Waasland-Beveren
Sobota 10.08.2019, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 3. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:54:28)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nemá vítěze. V prvním poločase byli hosté lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení 1:0. Ovšem ve druhém dějství se domácí prosadili, vyrovnali na 1:1 a vzhledem k tomu, že žádná další branka už nepadla, tak zápas skončil nerozhodně 1:1.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Leonardo Rocha Miramar (KAS Eupen).

90+4
    Po přihrávce do vápna šel za míčem Leonardo Rocha Miramar, který skluzem zajel do brankáře a je z toho útočný faul.

90+3
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale je to bez zakončení.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Juta Tojokawa, přichází Flavio Ciampichetti.

88
    Rozhodčí nyní řešil menší strkanici, ale vše vyřešil domluvou bez žlutého napomenutí.

86
    Oba celky se v závěru tlačí dopředu, ale ani jednomu se ve finální fázi nedaří podle představ.

84
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare, přichází Mégan Laurent.

82
    Matthias Verreth si naběhl do vápna, zpracoval těžký míč, vystřelil, ale z otočky branku trefit nedokázal!

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Stále platí stav 1:1, takže to bude ještě velká bitva.

79
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Andreas Wiegel, přichází Xian Emmers.

78
    Žlutou kartu dostává Daam Foulon (Waasland-Beveren).

75
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jon Bautista, přichází Leonardo Rocha Miramar.

73
    Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesných přihrávek a na střelu na branku i nadále čekáme.

71
    Následovala akce hostů, ale Matthias Verreth míč na hrací ploše nezachytil a od své branky bude rozehrávat Ortwin De Wolf.

70
    Domácí drželi míč na své polovině, následoval dlouhý nákop, ale s tím si hostující obránci v pohodě poradili.

68
    První žlutou kartu v tomto utkání vyfasoval za faul domácí Beck.

67
    Hráči Eupenu nyní skvěle napadali a hosté byli donuceni poslat míč až ke svému brankáři, který ho jen tak odkopl.

65
    Domácí zahrávali znovu zajímavou standardní situaci z pravé strany, ale tentokrát z toho nebylo nic.

63
    Po vyrovnávací brance už je to ale výrazně opatrnější, což je logické. Hraje se důležité body a ani jeden celek nechce chybovat.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že domácí vyrovnali na 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

58
    A domácí celek je při chuti. Po vstřelené brance se hráči Eupenu znovu tlačí dopředu.
    56. Juta TOJOKAWA - 1:1

56
    Eupen právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! K míči se postavil JUTA TOJOKAWA, který ho parádně zakroutil na zadní tyč, nejspíše i trochu překvapil Pirarda, takže Eupen srovnává na 1:1!

55
    Domácí celek bude zahrávat zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna.

53
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Aboubakary Koita, přichází Eric Asomani.

51
    Ale na první šanci ve druhém poločase stále čekáme.

49
    Hosté jsou i na začátku druhého poločasu aktivnější a stále se tlačí dopředu.

47
    Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení jako na konci prvního dějství.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:03.

První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, ale jedné branky jsme se nakonec dočkali. Prosadil se hostující Beni Badibanga a Beveren tak zcela zaslouženě vede 1:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.

45+2

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Beni Badibanga šel do souboje hodně zostra a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

41
    Hráči Eupenu to zkusili kombinací, následně i dlouhým nákopem, ale ani jedno se neujalo.

39
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale směrem dopředu se jim dnes vůbec nedaří.

37
    Sibiri Keita zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.

35
    Kombinační akce domácího celku skončila zbytečným útočným faulem.

33
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, ale hradbu těl před sebou nepropálil.

31
    Domácí se hned vydali dopředu, snažili se rychle odpovědět, ale ani z této jejich akce nic nebylo.
    29. Beni BADIBANGA - 0:1

29
    Waasland právě vstřelil branku!
    Tak jsme se dočkali, protože hosté jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po krásném centru se ve vápně dostal k míči je BENI BADIBANGA, který nechytatelnou hlavičkou překonal brankáře.

28
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Andrija Vukčevič, přichází Daam Foulon.

28
    Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.

26
    Jon Bautista nemohl postupovat dopředu, jelikož byl v jasném ofsajdu.

24
    Po dlouhé době se dopředu vydali i domácí. Po centru se jeden z hráčů dostal k hlavičce, ale měl to složité a branku vůbec neohrozil.

22
    K odraženému míči se dostal Djihad Bizimana, ale napálil ho vysoko nad branku soupeře. Ortwin De Wolf s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.

21
    Stále se hraje na polovině domácího celku, který je opravdu pod obrovským tlakem, ale zatím odolává.

19
    Po přihrávce před branku skvěle zasáhl Ortwin De Wolf, který dobrým zákrokem míč vyrazil.

18
    Hosté jsou jasně lepším celkem, stále se tlačí dopředu a jdou za první brankou.

16
    Z dalšího rohu nic nebylo, domácí se ubránili.
    15. Domácí brankář zachránil svůj celek

15
    Do míče se z dálky opřel Beni Badibanga a byla to hodně zajímavá střela, ovšem Ortwin De Wolf vytasil parádní zákrok a míč vyrazil nad branku!

15
    Je tu další rohový kop pro hosty.

14
    Ale z tohoto rohu nic nebylo. Míč letěl na přední tyč, kde byl Jean Thierry Lazare a ten míč odkopl.

13
    Rohový kop pro hosty.

12
    Domácí nic nevymysleli a na tahu je Beveren, který drží míč a nikam zatím nepospíchá.

10
    Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale také tomu scházela přesnost a míč sebral Menno Koch.

8
    Zatím je to velký boj o každý metr hřiště. Hra se přelévá ze strany na stranu a je plná nepřesností.

6
    Po rohu se do zakončení hlavou dostal Jon Bautista, ale branku minul zhruba o dva metry a stav utkání se nemění.

5
    Už se opět hraje. Domácí okamžitě vybojovali rohový kop.

3
    Domácí hráč zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.

2
    Nakonec se hosté dopředu vydali, ale byla z toho pouze nepřesná přihrávka a míč skončil v zámezí.

1
    Hosté začali tento duel poklidnou kombinací na své polovině.

1

KAS Eupen: De Wolf – Beck, Blondelle, Koch, J. Cools, Gnaka – Tojokawa, Amat, Lazare – Bautista, Keita.
    Náhradníci: Nurudeen – Schouterden, Ciampichetti, Molina, Laurent, Ruiz, Rocha Miramar.

Waasland-Beveren: Pirard – Wiegel, Caufriez, Vukotić, Vukčevič – Schryvers, Verreth, Bizimana – Koita, Forte, Badibanga.
    Náhradníci: Debaty – Foulon, Asomani, Moren, Emmers, Heymans, Sula.

Rozhodčí: Vergoote – Walschap, Baillieul.

Poslední vzájemné zápasy

Eupen – Waasland-Beveren 1:0
    Waasland-Beveren – Eupen 0:0
    Waasland-Beveren – Eupen 2:0
    Waasland-Beveren – Eupen 5:1

Waasland-Beveren je na tom dost podobně, protože hosté také zatím nemají ani bod. Beveren začal domácí prohrou 1:3 s Bruggy a následoval výprask od Antverp, a to 1:4. Obrana hostům tedy také vůbec nefunguje a i Eupen má stejný cíl, a to získat všechny tři body.

KAS Eupen vstoupil do nové sezony doslova katastrofálně. Domácí celek inkasoval v úvodních dvou kolech neskutečných 10 branek v tabulce je samozřejmě poslední. Domácí začali domácí prohrou 1:4 s Antverpy a následoval výprask na hřišti Gentu, kde Eupen prohrál vysoko 1:6. Dnes tedy domácí musí zlepšit vše a pořádně přidat.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Belgická liga má na programu 3. kolo a my budeme sledovat duel mezi Eupenem a Beverenem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tento duel nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.