FC Košice – Bardejov 1:2 (kon.) | Púchov – B. Bystrica 0:0 (odl.) | Poprad – Skalica 1:2 (kon.)
FC Košice
1:2 (0:2)
Partizán Bardejov
sk Sobota 10.08.2019, 17:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga • 4. kolo

90+1
    Žltú kartu dostáva Petko (Partizán Bardejov).

66
    Žltú kartu dostáva Kica (Partizán Bardejov).

65
    Žltú kartu dostáva Gáll (FC Košice).

63
    Tím FC Košice dal gól!

V 63. minúte zápasu domáci znižujú na 1:2! Autorom presného zásahu je PREDRAG RADOVANOVIĆ.

51
    Žltú kartu dostáva Rocheu (Partizán Bardejov).

42
    Žltú kartu dostáva Karaš (FC Košice).

40
    Bardejov dal gól!
    Krátko pred koncom prvého polčasu hostia navyšujú svoje vedenie na dva góly – 0:2! Autorom presného zásahu je MICHAL HORODNÍK.

15
    Je tu otvárací zásah tohto stretnutia! V 15. minúte zápasu idú hosti ako prví do vedenia – 0:1! Autorom presného zásahu je MICHAL HORODNÍK.