Velvary – Liberec B 0:1 (kon.) | Ústí n/O – Teplice B 3:2 (kon.) | Živanice – Zbuzany 5:3 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3:2 (3:0)
FK Teplice B
Sobota 10.08.2019, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

90+1
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Habrman, přichází Matouš Kopecký.

89
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Pazdera, přichází Tomáš Chalupník.

88
    Tak teď musel domácím fanouškům spadnout kamen ze srdce! Jeřábek totiž vyběhl proti míči, ale míč se dostal za něj, kde byla jen prázdná brána. V tu chvíli však upadl jeden z Teplických, ale penalta se nepíská! Domácí hráč navíc ihned vyje po teplickém, aby přestal simulovat a rychle se zvedl...

86
    Žlutou kartu dostává Patrik Chleboun (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

84
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Matěj Krátký, přichází Filip Grepl.
    81. MUSTAFIĆ - 3:2

81
    Teplice právě vstřelily branku!
    A to se jim také daří! Teplice deset minut před koncem základní hrací doby snižují na rozdíl jedné branky a tady bude ještě drama. Na rohový kop si nejvýše naskočil BENJAMIN MUSTAFIĆ, který svou hlavičku umístil nechytatelně.

76
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Matěj Krátký.

76
    Žlutou kartu dostává Daniel Trubač (FK Teplice B).

67
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Manel Castell Royo, přichází Martin Berešík.

65
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Besir Baftijar, přichází Daniel Chodora.

Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Igor Paradin, přichází Benjamin Mustafić.

63
    Žlutou kartu dostává Besir Baftijar (FK Teplice B).
    60. ŠUP - 3:1

60
    Severočeši zaslouženě po patnácti minutách druhého poločasu snižují na rozdíl dvou branek! Času je navíc ještě celkem hodně, takže můžeme vidět drama. Do míče se na hranici šestnáctky opřel DOMINIK ŠUP, jenž umístil svou střelu přesně k tyči.

59
    Nechybělo moc a mohlo to být o čtyři góly! Denis Mayer už zabíhal za obranu, když mu na poslední chvíli odpálil míč od nohy poslední obránce.

58
    Žlutou kartu dostává David Náhlovský (FK Teplice B).

56
    Na utkání dorazilo 510 diváků!

44
    Žlutou kartu dostává Royo (FK Teplice B).

41
    Tentokrát si však obrana severočeského celku poradila. Odhlavičkovala míč z bezprostředního nebezpečí. Za šestnáctkou však napřáhl jeden z domácích, jehož rána byla sražena jen pár centimetrů nad branku.

38
    A pro hosty mohlo být ještě hůře! Vojtěch Pazdera totiž zůstal zapomenut za obranou a pelášil sám na Němečka. Ten svůj tým podržel, když byl u míče rychleji než domácí hráč.
    37. SOUČEK - 3:0

37
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo parádně sehrané a Ústí vede už o tři branky! Mayer vyslal načechraný centr, který si našel JAN SOUČEK a krásnou hlavičkou nedal gólmanovi hostí šanci. Teplice budou muset hodně zabrat, jinak odjedou s debaklem.

34
    Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
    31. P. CHLEBOUN - 2:0

31
    Ústní nad Orlicí svou šanci využilo a vede už o dvě branky! K pokutovému kopu se postavil PATRIK CHLEBOUN, který nedal svou střelou k tyči žádnou šanci gólmanovi soupeře.

31
    Navíc je po tomto souboji odpískána penalta pro domácí celek! Snad však budou oba hráči schopní pokračovat v utkání dále.
    7. J. CHLEBOUN - 1:0

7
    Tak to je rychlé! Domácí fotbalisté se totiž ujímají vedení v zápase už v sedmé minutě. Po centru se hlavou prosadil JAKUB CHLEBOUN!

3
    Žlutou kartu dostává Igor Paradin (FK Teplice B).

Z technických důvodů jsme nuceni Vám přinést jen změny stavu!

Denisa Józsová

Branky: 7. J. Chleboun, 31. P. Chleboun (pen.), 37. Souček – 60. Šup, 81. Mustafić

Karty:   34. Falta (UNO), 86. P. Chleboun (UNO) – 3. Paradin (TEB), 44. Royo (TEB), 58. Náhlovský (TEB), 63. Baftijar (TEB), 76. Trubač (TEB)

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman (90+1. Kopecký), J., Chleboun, P. Chleboun, Langer, Pazdera (89. Chalupník), Skallický, Souček (C), Špatenka, Mayer (76. Krátký, 84. Grepl).
    Náhradníci: Hubálek, Chalupník, Grepl, Krátký, Kopecký, Procházka.

FK Teplice B: Němeček – Royo (67. Berešík), Náhlovský, Šup, Baftijar (65. Chodora), Zárybnický, Trubač, Jindráček, Soungole, Paradin (65. Mustafić), Hasil (C).
    Náhradníci: Bereštík, Chodora, Černý, Vobecký, Mustafić, Šimeček, Pecháč.

Rozhodčí: Janoch – Szikszay, Šlapák