Lille – Nantes 2:1 (kon.) | Štrasburk – Méty 1:1 (kon.) | PSG – Nîmes 3:0 (kon.)
Lille OSC
2:1 (1:0)
FC Nantes
Neděle 11.08.2019, 15:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo
    82. Victor OSIMHEN - 2:1

82
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille se vrací deset minut před koncem druhého poločasu do vedení! Pallois zaváhal při obranném zákroku, balon propadl do pokutového území k nohám VICTORA OSIMHENA, který si ještě udělal prostor tělem proti Traorému a poté propálil pod břevno bezmocného Lafonta.
    53. Zeki CELIK - 1:1

53
    Nantes právě vstřelili branku!
    Nantes záhy po změně stran srovnává krok! Lima si zaběhl podél levé postranní lajny do pokutového území, poté přihrával na hranici vápna Girottovi, který ale branku netrefil. Balon však tečoval ZEKI CELIK nechytatelně pro Maignana do vlastní sítě.
    21. Victor OSIMHEN - 1:0

21
    Lille se dostává do vedení! Po zisku míče ve středu pole předvedl neskutečnou přihrávku na padesát metrů José Fonte. Dvacetiletý útočník VICTOR OSIMHEN si parádně sklepl míč hrudníkem přesně do pohybu a poté překonal z úhlu Albana Lafonta.

Vít Schück

Branky: 21. Osimhen (J. Fonte), 82. Osimhen – 53. Celik (vla.)

Karty:   51. Bamba (LIL), 68. Weah (LIL) – 43. Fábio (NAT), 45+5. Ch. Traoré (NAT), 79. Wagué (NAT), 90+4. Pallois (NAT)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:17.
    Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Djaló, D. Bradarić – André, Soumaré (59. Maia) – Weah (71. Yazıcı), Ikoné (89. Reinildo), Bamba – Osimhen.
    Náhradníci: Jardim – Pied, Reinildo, Yazıcı, Maia, Niasse, Ouattara.

FC Nantes: Lafont – Fábio, Wagué, Pallois, Ch. Traoré (88. Bamba) – A. Touré, Girotto, Rongier (C) – Coco (17. Moutoussamy), K. Coulibaly, Lucas Lima.
    Náhradníci: Olliero – D. Appiah, Homawoo, Moutoussamy, Louza, Youan, Bamba.

Rozhodčí: Lesage – Ocak, Luzi