Kobra – Mostečtí Lvi 7:3 (kon.) | Davos – Vítkovice 1:4 (kon.)
HC Kobra Praha
7:3 (2:0, 2:1, 3:2)
Mostečtí Lvi
Neděle 11.08.2019, 15:00 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • Přípravné zápasy

49:05
    Kobra půjde do čtyř, Lukáš Tondr (KOB) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Uvidíme, jestli Most využije další početní výhodu a opět sníží.

44:54
    Mostečtí fanoušci jsou hodně rozzlobení. Aleš Havlůj totiž dostal dva tresty za hákování, a hosté tak půjdou na dvě minuty do tří. Jeden z trestů odpyká Drašar.

32:24
    Poměr sil na ledě se vyrovná, přes minutu se teď bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Tomáš Mrkvička je totiž vykázán za hrubost.

31:43
    Severočeši v posledních minutách trochu přitvrdili, což se jim nyní ovšem vymstilo. Dvouminutový trest za sekání si jede odpykat Vítězslav Nedrda.

20:38
    Hostující Kuncl si jede zchladit hlavu na trestnou lavici, za podrážení v obranném pásmu si vysloužil dvouminutový menší trest – přesilovka pro Kobru.

07:42
    Nyní si přesilovku vyzkouší zase hokejisté pražského výběru. Na dvě minuty míří na trestnou lavici útočník Böhm, jenž se dopustil držení.

01:39
    Lvi si zahrají přesilovku! Domácí gólman Sochůrek dostává dvě minuty za zdržování hry poté, co vystřelil kotouč mimo hrací plochu. Trest odpyká Petrov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 10. Antoš (Slanina), 18. Smejkal (Bříška), 23. Hlinka (Smejkal), 39. Hrubý (Šeba, Mucha), 48. Slanina (Petrov, Antoš), 51. Heldák, 53. Heldák (Dufek, Petrov) – 35. Drašar (Kýhos), 56. Kýhos (Řehoř, Kuncl), 56. Drašar (Havlůj, Bakrlík)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Mrkvička, Šteiner, Knesl, Drahorád, Antoš, Holý – Tondr, Bříška, Plíhal – Heldák, Hlinka, Smejkal – Dufek, Antončík, Petrov – Slanina, Šeba, Hrubý – Mucha.
    Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Polák, Kuncl, Fučík, Havlůj, Havlík, Přibyl, Hoffmann, Novák – Řehoř, Kýhos, Smolka – Čejka, Bakrlík, Drašar – Nedrda, Böhm, Čmolík – Dohnal, Žítek, Beran.

Rozhodčí: Hrdlička – Nekvapil, Kotlík.