Kobra – MOSTEČTÍ LVI 7:3 (kon.) | Davos – Vítkovice 1:4 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
7:3 (2:0, 2:1, 3:2)
MOSTEČTÍ LVI
Neděle 11.08.2019, 15:00 • Zimní stadion Kobra, Praha 4 (Braník) • Přípravné zápasy
Partner:
   
  55:20
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Sochůrek musí z branky lovit další kotouč, Severočeši se ještě nevzdávají! Na rozdíl čtyř branek po nenápadné akci snížil DAVID DRAŠAR. Asistence: Aleš Havlůj, František Bakrlík.
   
  55:03
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Hosté zničehonic snižují, mostecká první formace našla recept za zatím výborného Lukáše Sochůrka. Druhý gól Mostu má na svědomí VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Ivan Řehoř, Miroslav Kuncl.
   
  52:07
  Kobra právě vstřelila branku!
  Hosnedl inkasuje posedmé, bývalý gólman Jablonce neprožívá úplně nejlepší debut v mosteckém dresu. Nenápadnou ranou od modré jej tentokrát překonal DENIS HELDÁK, jenž si tak zadělal na hattrick. Asistence: Dufek, Petrov.
   
  50:04
  Kobra právě vstřelila branku!
  Tak tohle už zavání debaklem, Braničtí se prosazují ve vlastním oslabení a na světelné tabuli v hale už svítí stav 6:1! Pod další trefu se podepsal DENIS HELDÁK. Bez asistence.
   
  47:47
  Kobra právě vstřelila branku!
  Myslím, že o vítězi už je rozhodnuto! Kobra v polovině třetí třetiny odskakuje do čtyřbrankového vedení, a to díky přesnému zakončení MICHALA SLANINY z levé strany kluziště! Asistence: Daniel Petrov, Milan Antoš.
   
  38:18
  Kobra právě vstřelila branku!
  Lukáš Hosnedl poraženě leží na ledě, na tuhle parádu prostě nestačil! Tentokrát udeřil kobří čtvrtý útok – Šeba našel u pravé tyče nikým nehlídaného MATYÁŠE HRUBÉHO, jenž okamžitě uklidil pryž do mostecké klece – 4:1! Asistence: Richard Šeba, Richard Mucha.
   
  34:10
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Zvládnou – mostečtí hokejisté využívají zkrácenou přesilovku a snižují na 3:1! Rychlou akci v první branku hostů přetavil ex-děčínský DAVID DRAŠAR! Asistence: Vladimír Kýhos.
   
  22:42
  Kobra právě vstřelila branku!
  Braničtí se podruhé v zápase prosazují těsně po konci početní výhody a už vedou o tři branky! Hosnedl tentokrát nestačil na zakončení FILIPA HLINKY z bezprostřední blízkosti brankoviště. Asistence: Jan Smejkal.
   
  17:34
  Kobra právě vstřelila branku!
  A už je to o dvě branky! Rychlou akci v gól přetavil JAN SMEJKAL, který z bezprostřední blízkosti překonal bezmocného Hosnedla. Obrana teď hostujícímu gólmanovi moc nepomohla. Asistence: Kamil Bříška.
   
  09:45
  Kobra právě vstřelila branku!
  Nevyužitá přesilovka nakonec Branické vůbec nemusí mrzet, jen pár sekund po jejím vypršení totiž otevírají skóre! Slanina nahrál k modré čáře MILANU ANTOŠOVI, který Hosnedla překonal lehkou střelou mezi betony – 1:0! Asistence: Michal Slanina.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 10. Antoš (Slanina), 18. Smejkal (Bříška), 23. Hlinka (Smejkal), 39. Hrubý (Šeba, Mucha), 48. Slanina (Petrov, Antoš), 51. Heldák, 53. Heldák (Dufek, Petrov) – 35. Drašar (Kýhos), 56. Kýhos (Řehoř, Kuncl), 56. Drašar (Havlůj, Bakrlík)


  HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Mrkvička, Šteiner, Knesl, Drahorád, Antoš, Holý – Tondr, Bříška, Plíhal – Heldák, Hlinka, Smejkal – Dufek, Antončík, Petrov – Slanina, Šeba, Hrubý – Mucha.
  MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Polák, Kuncl, Fučík, Havlůj, Havlík, Přibyl, Hoffmann, Novák – Řehoř, Kýhos, Smolka – Čejka, Bakrlík, Drašar – Nedrda, Böhm, Čmolík – Dohnal, Žítek, Beran.

  Rozhodčí: Hrdlička – Nekvapil, Kotlík.