Setúbal – Tondela 0:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:0 (0:0)
CD Tondela
Pondělí 12.08.2019, 21:15 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (23:26:13)

Setúbal se v dalším kole představí na horké půdě favorizovaného Porta, zatímco Tondela přivítá před vlastními fanoušky Portimonense.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 23:18.

Týmy Setúbalu a Tondely vstoupily do nového ročníku portugalské Primeira Ligy bezbrankovou remízou. Hosté měli v úvodním poločase dvě dobré šance, Murilla ale vychytal Makaridze a Rubio pálil z dobré pozice těsně vedle levé tyče. Domácí nejvýraznější zahrozili Fernandesem, který z bezprostřední blízkosti branky špičkou kopačky přestřelil. Druhý poločas byl podstatně ospalejší, zajímavé věci se začaly dít až těsně před koncem. Necelých pět minut před vypršením řádné hrací doby se po druhé žluté kartě poroučel ze hřiště Semedo a Tondele nechybělo mnoho, aby krátkou přesilovku využila. V první minutě nastavení se totiž za obranu dostal Castillo, jeho lob ale skončil na tyči.

90+4

90+4
    Míč má ve své moci Makaridze, který jej pomalu uvede zpět do hry.

90+2
    Wilson fauloval ve výskoku Chačadího a další červená karta visela ve vzduchu. Hostující bek si ale nakonec bude muset na sprchu ještě několik minut počkat.
    90+1. Domácí zachránila v nastavení tyčka!

90+1
    Obrovská šance Tondely, které dělily od gólu centimetry! Castillo obdržel přihrávku za obranu a přehodil brankáře Makaridzeho lobem, ten se však odrazil od zadní tyče zpět k domácímu gólmanovi!

90
    Rozhodčí Ferreira nastavuje utkání o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Carlinhos, přichází Bruno Pires.

88
    Hra pokračuje. Mnoho času už ale oběma týmům k tomu, aby strhly vítězství na svou stranu, nezbývá.

87
    Hostující útočník musí podstoupit ošetření, a tak se momentálně nehraje.
    86. Červená karta po 2. žluté.

86
    Nepříjemnost pro Setúbal! Semedo přišlápl nešikovně nohu Richardovi a je po druhé žluté kartě vyloučen!

85
    Na druhé straně musel vyrážet skákavou přízemní střelu Makaridze.
    84. Akrobatické nůžky lapil Ramos.

84
    Pereira si pohrál s obránci na levém kraji vápna a naservíroval na střed přihrávku, která se odrazila k Bessovi. Ten zkoušel akrobatické zakončení nůžkami, to však letělo doprostřed brány.

83
    Tondela po vzdušné přihrávce z levé strany vyhlavičkovala míč mimo šestnáctku. U míče ale zůstávají domácí.