Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Dubnica 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Ženeva 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)
SC Rapperswil-Jona Lakers
4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 13.08.2019, 19:45 • St. Galler Kantonalbank Arena • Přípravné zápasy

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Rapperswilu, který svého soupeře porazil poměrem 4:2, přičemž v závěrečné třetině padla už jen jedna branka, a sice do prázdné svatyně. (21:59:33)

59:00
    Rapperswil právě vstřelil branku! Je tu rozhodující branka tohoto zápasu! Střelcem branky je JAN MOSIMANN.

40:01

Dnešní utkání sleduje 1561 diváků.

Druhá perioda byla z pohledu branek o poznání zábavnější, dokonce jsme se dočkali hned pěti branek, avšak ve vedení je domácí celek, jenž vede o jednu trefu.

40:00

35:00
    Rapperswil právě vstřelil branku! Jenomže domácí se dostávají zpět do vedení! Střelcem branky je KEVIN CLARK.
    Asistence: Dominik Egli, Jorden Gähler.

31:20
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Dokonce tady máme vyrovnávací branku! Střelcem branky je PATRIK ZDRÁHAL.
    Asistence: Daniel Kurovský.

26:30
    Nyní ale přichází kontaktní branka! Střelcem branky je TOMÁŠ GUMAN.
    Asistence: Nicolas Werbik, Tomáš Kvasnička.

24:58
    Rapperswil právě vstřelil branku! Aby toho nebylo málo, tak tu máme druhou branku! Střelcem branky je CEDRIC HÜSLER.

21:00
    Rapperswil právě vstřelil branku! Hned v úvodu druhé třetiny tady máme první branku zápasu! Střelcem branky je LEANDRO PROFICO.
    Asistence: Kevin Clark.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme se žádné branky nedočkali. Rapperswil si vyzkoušel hned dvě přesilové hry, avšak ty soupeř dokázal přeci jenom přečkat bez větších úhon.

20:00

00:01

SC Rapperswil-Jona Lakers: Bader – Profico, Gähler, F. Randegger, Egli, Dufner, Vukovic, Maier, Hächler – Schweri, Červenka, Clark – Spiller, Rowe, Hüsler – Hollenstein, Dünner, Loosli – Casutt, Schlagenhauf, Mosimann

HC Vítkovice Ridera: M. Svoboda – Gregorc, T. Černý, Trška, Bodák, Výtisk, Kvasnička, D. Krenželok – Schleiss, Roman, Bukarts – Kurovský, Š. Stránský, Zdráhal – E. Němec, Werbik, Guman – Žiak, Baláž, Toman – Fridrich

Rozhodčí: Wiegand, Fluri – Ambrosetti, Cattaneo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

David Suchý

Branky a nahrávky: 21. Profico (Clark), 25. Hüsler, 35. Clark (Egli, Gähler), 59. Mosimann – 27. Guman (Werbik, Kvasnička), 32. Zdráhal (Kurovský)

Rozhodčí: Wiegand, Fluri – Ambrosetti, Cattaneo