Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Dubnica 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Ženeva 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)

Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolín se před koncem utkání dotáhl na rozdíl dvou branek a pokusí se zdramatizovat utkání! Michal Procházka vyslal do úniku ROBINA MARTÍNKA, který v souboji proti Chaloupkovi uspěl! Asistence: Michal Procházka.

50:46
    Kozlové se opět přiblížili na rozdíl tří branek! JIŘÍ KYSELA propálil vše co mu stálo v cestě a poslal tak kotouč do sítě!

46:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Celek Richarda Cachnína využívá přesilovou hru a přidává sedmou branku do své sbírky! Roman Mikeš vystřelil od modré čáry, puk dorážel Patrik Přidal, který nebyl úspěšný, tak se kotouče chopil MIROSLAV TŘETINA, jenž jej usměrnil do branky! Asistence: Roman Mikeš, Patrik Přidal.

41:19
    Kolín se opět dotáhl na rozdíl tří branek! Robin Martínek poslal kotouč zpoza branky na MARKA NĚMCE, který propálil Chaloupku k pravé tyči! Asistence: Robin Martínek.

39:41
    Bruslaři jdou chvilku před koncem druhé třetiny do vedení o čtyři branky! Tomáš Ludvík předložil z pravé strany puk TOMÁŠI PLACHÉMU, který propálil puk do sítě! Asistence: Tomáš Ludvík

39:07
    Kolín opět stáhl soupeřův náskok na tři branky! Martin Černý vypíchl puk obránci Havlíčkova Brodu a jel po pravé straně do útočného pásma. Od pravé tyče přihrál na DENISE HLADÍKA, který zakončil pod horní tyč! Asistence: Martin Černý.

32:39
    Tým z Havlíčkova Brodu jde do čtyřbrankového vedení! Roman Mikeš předložil puk mezi čárky na PATRIKA PŘIDALA, který napoprvé trefil jen beton brankáře, ale napodruhé poslal puk do sítě! Asistence: Roman Mikeš, Miroslav Třetina.

28:13
    Havlíčkobrodští si berou své tříbrankové vedení zpět! Miroslav Třetina poslal puk od pravého mantinelu na PATRIKA PŘIDALA, který z pokleku překonal brankáře Kozlů! Asistence: Miroslav Třetina.

21:54
    Kozlové se pomalu dotahují na havlíčkobrodský tým! Robin Netušil přihrál na ROBINA MARTÍNKA, který poslal nekompromisní ránu do pravé šibenice! Asistence: Robin Netušil.

15:41
    Máme tu první hattrick dnešního utkání! Jakub Matušík vyslal do úniku VOJTĚCHA HOLENDU, který poslal puk brankáři přímo mezi nohy! Asistence: Jakub Matušík, David Vala.

13:47
    Havlíčkobrodská družina odskakuje do dvoubrankového vedení! Jakub Matušík poslal puk na Sejpala, ten jej vyrazil na hůl Jakuba Kadlece, který bez rozmýšlení přihrál k pravé tyčce VOJTĚCHU HOLENDOVI, jenž uklidil touš do prázdné branky! Asistence: Jakub Kadlec, Jakub Matušík

08:49
    Bruslaři se ujímají vedení! VOJTĚCH HOLENDA se chopil puku ve středním pásmu a jel s ním až na Sejpala, kterého si položil a poslal mu puk bekhendem mezi nohy!

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 9. Holenda, 14. Holenda (Kadlec, Matušík), 16. Holenda (Matušík, Vala), 29. Přidal (Třetina), 33. Přidal (Mikeš, Třetina), 40. Plachý (Ludvík), 47. Třetina (Přidal, Mikeš) – 22. Martínek (Březina), 40. Hladík (Černý), 42. Němec (Martínek), 51. Barták (Kysela), 56. Martínek (Procházka, Hanzl)

3:2   Němec (KOL)

BK Havlíčkův Brod: Holík (od 30.Chaloupek) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Čermák (A) – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Matušík, Kadlec – Ludvík, Cachnín, Plachý
    SC Marimex Kolín: Sejpal (od 30.Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Krejsa, Barták, Nutil, Křeček – Zumr, Šafránek, Malý, Procházka, Martínek, Němec, Netušil, Kozák (C), Kysela, Beran, Pilný, Černý, Hladík

Rozhodčí: Jan Doležal – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý