Zlín – Slavia 3:2 (kon.) | Přerov – Vsetín 1:3 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 13.08.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Zubr Cup
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  53:23
  Nebezpečný protiútok zakončoval střelou z prvního doteku do odkrytých míst branky Procházka, Šimonů se ale včas přesunul!
   
  50:41
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Všechno započalo tím, že MICHAL HRYCIOW tak tak zvládl uchránit postavení v pásmu před napadajícím Svobodou. Hráči Vsetína si poté vyměňovali kotouč mezi sebou, až v momentě, kdy trest Dvořáka končil, napřáhl ke střele Dudáš, jehož střelu právě Hryciow stojící v mezikruží protečoval za Šimonů. Asistence: Martin Dudáš, Martin Procházka.
   
  48:39
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).
   
  45:14
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šilhavý – 2 min., podrážení).
   
  44:19
  Přerov právě vstřelil branku!
  Nádherný gól v podání DARKA HEJCMANA! Ten nejprve nezakončil dobře přečíslení 3 na 2, když trefil protihráče, o chvíli později už ale vyjížděl s pukem od rohu kluziště, prostrčil si hokejku mezi nohama a luxusně zpoza své pravé nohy zakončil pod víko! Signalizovaný trest se tímto ruší. Asistence: Jiří Goiš.
   
  40:55
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Sýkora – 2 min., hákování).
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dudáš – 2 min., hrubost).
   
  37:35
  Prudká rána Víta Jonáka z levého kruhu orazítkovala levou tyč!
   
  34:12
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Půl hodiny jsme v MEO Aréně čekali na gól a nyní tu máme hned dva během ani ne minuty hry! Vsetínští hráči se dostali do přečíslení, v němž Vlastimil Dostálek volil střelu. Šimonů však nešťastně betonem vyrazil puk do míst, kde pohotově do odkryté klece mohl dorážet VÍT JONÁK. Asistence: Vlastimil Dostálek.
   
  33:25
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Čekání na první gól je u konce! Množství hráčů obou týmů se sešlo před brankou Šimonů, který se rázem ocitl v sedě na zemi a na dorážejícího ADAMA HOŘANSKÉHO již nemohl stačit! Asistence: Radek Jeřábek.
   
  33:01
  Troufalý křižný pas vlastním obranným pásmem Jiřího Krisla nakonec i s tečí napadajícího soupeře našel hůl Navrátila, který rychle nabruslil do protějšího pásma a vybídl k akci na brankovišti Pšurného! Tomu se ale za Bláhu puk protlačit nepovedlo!
   
  30:02
  Střídání v týmu VHK ROBE Vsetín: ze hřiště odchází Bláha, přichází Sachr.
   
  30:02
  Střídání v týmu HC ZUBR Přerov: ze hřiště odchází Petrásek, přichází Šimonů.
   
  30:02
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zbořil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
   
  27:05
  Přihrávku zpoza brány do mezikruží obdržel Moučka, jenž byl na vteřinu úplně sám, trefil se ovšem pouze do míst, kde byl Sachr pevně postavený!
   
  22:52
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Černý – 2 min., držení).
   
  21:38
  Skvělá práce Petráska, jenž se v přečíslení dvou na jednoho stihl přesunout po Klímkově nahrávce na střelu z hokejky Martina Procházky!
   
  14:49
  Pořádný chaos před Petráskem teď obstarali Rehuš s Procházkou, puk se tak tak zastavil před brankovou čárou ležícího gólmana!
   
  11:57
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Hryciow – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
   
  11:31
  I Petrásek si připisuje důležitý zákrok! Nebezpečnou střelu ihned po buly vyslal z otočky Karafiát.
   
  08:14
  Skvělý zákrok předvedl Sachr, který dokázal vykrýt jak Pšurného s Navrátilem, tak poté i Zbořila dojíždějícího z druhé vlny!
   
  05:15
  Navrátil si párkrát vyměnil kotouč s Doležalem, přičemž nastala série několika pasů a odrazů, kterou nečekal nikdo včetně samotného Navrátila, jenž mohl zakončovat do odkryté klece nebýt mimo rovnováhu!
   
  04:47
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Volf – 2 min., podrážení).

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 45. D. (Goiš) – 34. Hořanský (Jeřábek), 35. Jonák (Dostálek), 51. Hryciow (Dudáš, Procházka)


  HC ZUBR Přerov: Petrásek (31. Šimonů) – Krisl, Černý, Šnajnar, Zbořil, Pohl, Kleiner, Dřímal – Navrátil, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – Dvořák, Sýkora, Goiš – Peterka, Kočica, Svoboda
  VHK ROBE Vsetín: Bláha (31. Sachr) – Slováček, Teper, Dudáš, Hryciow, Drtina, Ondračka, Jeřábek, Holomek – Jonák, Pechanec, Dostálek – Klímek, Rehuš, Procházka – Karafiát, Volf, Doktor – Hořanský, Šilhavý, Vašenka

  Rozhodčí: Kašík, Sedlák – Blažek, Solař