Karabach – APOEL 0:2 (kon.) | Rosenborg – Maribor 3:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Club Brugge 3:3 (kon.)
Kodaň – CZ Bělehrad 1:1 (6:7 po pen.) | Ferencváros – Dinamo Záhřeb 0:4 (kon.) | Linz – Basilej 3:1 (kon.)
Olympiakos – Başakşehir 2:0 (kon.) | Ajax – PAOK 3:2 (kon.) | Celtic – Kluž 3:4 (kon.)
Porto – FK Krasnodar 2:3 (kon.)
FK Karabach
0:2 (0:1)
APOEL Nikósia
Úterý 13.08.2019, 18:30 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

APOEL FC vyhrává tento zápas 2:0 a díky tomu, že vstřelil v prvním zápase na domácí půdě branku, postupuje do další fáze. Sledovali jsme divácky nepříliš atraktivní duel, který nabídl jen dvě branky. (20:24:06)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:19.

90+5

90+5
    Hallenius pálil nepřesně, a nic víc už se nestane.
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Richard Almeida (FK Karabach).

90+1
    Žlutou kartu dostává Richard Almeida (FK Karabach).
    Žlutou kartu dostává Suleiman (APOEL FC).

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

89
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává, za tohoto stavu postupuje hostující celek.

87
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Ailton, přichází Abdullayev.

86
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

84
    Dani Quintana rozehrával rohový kop, následně zakončoval stejný hráč. Branku však minul.

82
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Bezjak, přichází Jakoliš.

80
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Zoubir, přichází Gueye.

79
    Romero rozehrával rohový kop, následná rána Ailtona byla zblokovaná na další roh.

74
    Ailton se provinil hrou rukou. Rozehrávat budou hosté od své branky.

71
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Slavchev, přichází Dani Quintana.
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Pavlović, přichází Souza.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry, nyní se snaží Karabach o korigování.
    68. Uroš MATICH - 0:2

68
    APOEL právě vstřelil branku!
    Krásná rána a hosté se dostávají v tomto zápase do vedení a za stavu pustupují. Gól dává střelou z otočky UROŠ MATICH. Asistence: Bezjak.

65
    Hosté rozehrávali volný kop. Míč napálil Matich na branku, ale jeho rána končí mimo. Gólman zasahovat vůbec nemusel.

64
    Žlutou kartu dostává R. Mammadov (FK Karabach).

61
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází De Vincenti, přichází Hallenius.

59
    Vagner bude, po nepřesné akci APOELu, rozehrávat od své branky. S výkopem rozhodně nepospíchá.

58
    Další dobrá domácí šance, tentokrát zakončoval mimo branku aktivně hrající Slavchev.

55
    Richard Almeida se dostal do střelecké pozice, jeho ránu zblokoval jeden z beků-.

55
    Karabach hraje ve druhém poločase velmi dobře, sledujeme aktivní hru domácích fotbalistů, kteří se pokouší o vyrovnání v tomto zápase.

52
    Domácí Medvedev svým faulem způsobil volný kop proti svému týmu.

52
    Další rohový kop pro Apoel. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

50
    Karabach hraje nyní výrazně aktivněji, má převahu, tlačí se do zakončení, obrana APOELu je pod velkým tlakem. Ailton zakončoval a jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.

48
    Autor první branky zápasu, De Vincenti, bude rozehrávat rohový kop.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě. Utkání pokračuje druhým poločasem.

46

Vincenti proměnil pokutový kop ve 34. minutě, díky jeho trefě vede hostující celek po prvním poločase o jednu branku.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat k prvnímu poločasu.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    R. Mammadov zakončoval z dobré pozice, jeho hlavička končí nad.

43
    Zoubir parádně vypálil po přihrávce spoluhráče, jeho ránu ještě lépe vyrazil brankář Belec na rohový kop. Obrovská šance domácích.

43
    Karabach to zkoušel individuálně, Richard Almeida se dostal do zajímavé pozice, ale míč si příliš předkopl.

40
    Matich byl v souboji s Míchelem a počínal si nedovoleně. Balon má Karabach.

40
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme nepříliš atraktivní fotbalový duel.

37
    Medvedev si v souboji s Bozjakem počínal nedovoleně, míč pro hostující Apoel.

37
    Nyní mohl hosté přidat druhou branku, ale zakončení Pavloviće končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
    34. Tomás De Vincenti - 0:1

34
    Hostující celek se v tomto zápase dostává do vedení, pokutový kop proměnil TOMÁS DE VINCENTI. Míč poslal ze svého pohledu na pravou stranu, gólman si vybral tu druhou.

31
    Žlutou kartu dostává De Vincenti (APOEL FC).

30
    Jednou z nejvýznamnějších akcí posledních minut byl náběh De Vincentia, jenže byl mu odmáván ofsajd.

28
    Bezjak zakončoval, jeho projektil byl brankářem Vagnerem vyražený mimo branku. Po rohovém kopu následoval centr před branku, ale ke střele se Apoel nedostal.

25
    Registrujeme první střelecký pokus na branku, Bezjak pálil z osy hrací plochy před pokutovým územím. Jeho projektil snadno zastavil brankář.

22
    Richard Almeida si v souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně, Suleiman byl v souboji lepší, a tak si vynutil faul.

19
    Slavchev to vzal na sebe, mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. Jeho rána se do branky nevešla.

17
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí.

15
    Další zajímavá příležitost hostujícího celku, De Vincenti pálil z dobré pozice, jeho projektil o malý kousek minul branku.

14
    Hostující Matich se dopustil na polovině hrací plochy, rozehrávat tedy bude Karabach.

12
    První výraznější šance zápasu, zakončení nůžkami zkoušel Emreli. Jeho zakončení končí mimo.

10
    Nyní už sledujeme klidnější pasáž hry, Belec rozehrává po nepřesné akci domácích od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

7
    Karabach rozehrával rohový kop, obrana si dokázala poradit.

6
    Ailton centroval před branku, ale obránce zblokoval na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

5
    Ailton v souboji s hostujícím Suleimanam fauloval, volný kop pro hosty. Akci De Vincentia zakončoval jeden z hráčů nepřesnou střelou. Vagner vykopává od své branky.

3
    Hostující celek kombinuje na své polovině nebo na půlce. Ale nemůže se zatím dostat do výraznější šance.

1
    V poklidném tempu utkání začalo, fotbalisté domácího celku rozehrávají od své branky.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FK Karabach: Vagner – Medvedev, R. Mammadov, R. F. Sadygov (C), Ailton – Míchel – Romero, Slavchev, Richard Almeida, Zoubir – Emreli
    Náhradníci: Magomedaliyev – Garayev, А. Abdullayev, Dani Quintana, Rherras, Hüseynov, Gueye

APOEL FC: Belec – Merkis, Lafrance, N. Ioannou – Suleiman, Gentsoglou, Matich, Mihajlovic – Bezjak, Pavlović, De Vincenti (C)
    Náhradníci: Waterman – Souza, Hallenius, Kalogirou, Aloneftis, Jakoliš, Cunha Vidigal

Rozhodčí: Siebert – Seidel, Koslowski, Petersen.

Fotbalisté Karabachu se přiblížili k postupu do play-off o Ligu mistrů, čímž by měli jistotu minimálně základní skupinu Evropské ligy a mohli by si tak šestý rok po sobě zahrát hlavní fázi jednoho z hlavních evropských pohárů.

V úvodním zápase se Karabach dostal do dvoubrankového vedení, trefili se 54.minutě Emreli a v 70. Gueye. V čase 90+5 se prosadil Apoel FC, míč do branky dostal Merkis po pasu De Vincentia. Karabach si z venkovního utkání přivezl jednobrankovou výhru, což je velmi dobrá výchozí pozice pro dnešní odvetu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ligy mistrů. V tomto odvetném zápase třetího předkola proti sobě nastoupí FK Karabach a APOEL FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.