Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Liptovský Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val.Meziříčí – Dubnica nad Váhom 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – MOSTEČTÍ LVI 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Genève 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom
Úterý 13.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Přípravné zápasy
Partner:
     
    55:12
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min., sekání).
     
    53:42
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Jarábek – 2 min., vysoká hůl).
     
    39:13
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Ďurkáč – 2 min., napadení).
     
    33:55
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Weintritt – 2 min., krosček).
     
    26:46
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., sekání).
     
    24:45
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., sekání).
     
    22:28
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Hus – 2 min., podrážení).
     
    14:35
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Andris – 2 min., podrážení).
     
    10:19
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Smrčka – 2 min., hákování).
     
    05:07
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Jarábek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    04:28
    Vyloučení v týmu MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., podrážení).

    Daniel Gargulák

    Branky a nahrávky: 3. Dalajka (Smrčka, Vávra), 38. Smrčka (Dalajka, Vávra) – 38. Mokrohajský (Ďuriš), 41. Ďuriš (Kokavec, Bagin), 60. Kokavec (Ďuriš)


    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Weintritt, Mikel (A), Holiš, Báchor, Kamas, Ďurkáč – Siner, Dvořák, Seidler, Smrčka, Vávra, Dalajka, Pořický, Martiník (C), Andris, Peška, Kuchařík, Vaněk.
    MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Lakosil (Kutej) – Homér, Bagin, Fančovič, Švec, Jarábek, Chatrnúch, Plavecký ,Janík, Ďuriš, Kokavec, Trenčan, Hegyi, Ferleťák, Hefka, Jakubík, Hus, Mokrohajský, Ferenyi, Pelech.