Česko – USA | 6:3 (kon.) |
Finsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Trenčín – K. Vary | 9:3 (kon.) | | | Kladno – Füchse | 5:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Púchov | 4:3 (kon.) |
Kobra – Příbram | 5:0 (kon.) | | | Linz – Motor ČB | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Znojmo | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Košice | 3:5 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Jungadler Mannheim – Mountfield HK | 2:10 (kon.) |
Steel Wings Linz – Osvětim | 0:11 (kon.) | | | Opava – SHK Hodonín | 4:6 (kon.) |
Nové Zámky – Tychy | 1:3 (kon.) | | | Banská Bystrica – EC-KAC | 4:7 (kon.) | | | Zvolen – Mulhouse | 5:1 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 2:1 (4:1 po s.n.) | | | Ústí n/L – Letňany | 13:1 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Amur Chabarovsk
4:3
(1:3, 1:0, 1:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Michal Hladký
Branky a nahrávky:
1. Golubev (Koryagin, Korobov), 39. Zohorna H. (Zohorna T.), 48. Golubev (Gorškov, Vitásek), rozh. náj. Vladislav Ušenin – 11. Bakoš (Lalonde), 15. Voronin (Kalašnikov), 17. Lalonde (Bakoš, Vicharev)
Rozhodčí:
Diváci: 650
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Lomako (VLD)
1:0 Golubev (CHA)
2. série:
1:0 Bakoš (VLD)
1:0 Hozorna T. (CHA)
3. série:
1:1 Ljungh (VLD)
2:1 Ušenin Vl. (CHA)
4. série:
2:1 Glazačev (VLD)
2:1 Rudenkov (CHA)
5. série:
2:1 Petrov (VLD)
Amur Chabarovsk:
Alikin (Kiseljov) – Vitásek, Jordán, Korobov, Korjagin, Turbin, Kondratjev, Alexandrov, Šulenin – Zohorna H., Zohorna T., Faizullin – Rudenkov, Golubev, Gorškov – Lazarev, Ušenin Vy., Ušenin Vl – Jazkov, Kapiturov, Veličkin
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Olkinuora (Veremčuk) – Almquist, Lalonde, Ugolnikov, Ibatullin, Djakov, Kalašnikov, Kozlovsky, Ostrovsky – Bakoš, Ljungh, Vicharev – Strelcov A., Strelcov V., Lomako – Voronin, Mereskin, Glazačev – Lisin, Petrov, Konnov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Olkinuora (Veremčuk) – Almquist, Lalonde, Ugolnikov, Ibatullin, Djakov, Kalašnikov, Kozlovsky, Ostrovsky – Bakoš, Ljungh, Vicharev – Strelcov A., Strelcov V., Lomako – Voronin, Mereskin, Glazačev – Lisin, Petrov, Konnov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 650
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ušenin Vy. – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost). Trest odpyká Alexandrov.