Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 1:2 (kon.) | Brighton – West Ham 1:1 (kon.)
Everton – Watford 1:0 (kon.) | Norwich – Newcastle 3:1 (kon.) | Southampton – Liverpool 1:2 (kon.)
Manchester City – Tottenham 2:2 (kon.)
Everton FC
1:0 (1:0)
Watford FC
Sobota 17.08.2019, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:57:30)

Dnešní utkání je u konce. Domácí se dostali v prvním poločase hned v 10. minutě do vedení, které nakonec udrželi až do konce. I když v prvním poločase měli hosté nějaké šance na srovnání, tak je nedokázali využít. Druhý poločas už byl spíše plný soubojů a mnoho šancí nepřicházelo. Domácí tak berou po zásluze z dnešního utkání tři body.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:10.

90+6

90+4
    Hráči Evertonu skvěle pozdrželi hru u levého praporku Watfordu, navíc přichází faul, po kterém budou domácí rozehrávat standardní situaci.

90+3
    Hosté posílají míč až k vlastnímu brankáři, který ho ihned nakopává dopředu na své spoluhráče.
    90+2. Kean těsně minul pravou tyč Fosterovy svatyně

90+2
    Kean se dostal před vápnem soupeře do další velké šance! Tentokrát jen těsně minul pravou tyčku Forsterovi branky.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Útočný faul jednoho z hráčů Watfordu znamená to, že budou rozehrávat domácí.

88
    Moise Kean se dostal do velké šance, když zůstal na levé straně osamocený a zakončoval na zadní tyč. Jeho střela těsně minula branku Watfordu.

87
    Do konce utkání nezbývá mnoho minut, domácí zatím hru kontrolují a hosty do šancí nepouští.

86
    Důležitý zákrok nyní předvedl Keane, jenž odkopl míč, který směřoval na nabíhajícího Welbecka.

85
    Walcott se nyní dostal do velké šance, při které přehazoval vyběhnutého brankáře Fostera, což se mu nepodařilo, nakonec se ovšem jednalo o ofsajdové postavení.

84
    Welbeck se po odraženém míči ve vápně Evertonu dostal do zakončení, ale střela mu vůbec nesedla, rozehrává Pickford od vlastní branky.

84
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Andre Gray.

82
    Gbamin se snažil míč odkopnout co nejdále od vápna svého týmu, ale vůbec se mu to nepodařilo, a proto se k autovému vhazování dostanou fotbalisté Watfordu.

81
    Nyní se mohl do šance dostat Danny Welbeck, ale přihrávka, která na něho směřovala byla příliš dlouhá.

80
    I když je vidět, že se hosté snaží ohrozit branku domácích, tak se jim to zatím vůbec nedaří, hráči Evertonu skvěle brání a nepouští hosty k zakončení.