Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 1:2 (kon.) | Brighton – West Ham 1:1 (kon.)
Everton – Watford 1:0 (kon.) | Norwich – Newcastle 3:1 (kon.) | Southampton – Liverpool 1:2 (kon.)
Manchester City – Tottenham 2:2 (kon.)
Southampton FC
1:2 (0:1)
Liverpool FC
Sobota 17.08.2019, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 2. kolo
    83. Danny INGS - 1:2

83
    Southampton právě vstřelil branku!
    Závěr zápasu nám právě nabízí úplně novou zápletku, domácím se totiž krátce před koncem základní hrací doby podařilo snížit. Virgil van Dijk poslal balon k Adriánovi, jenž se dopustil obrovské chyby, když ve snaze rozehrát trefil dotírajícího DANNYHO INGSE, který vstřelil jeden z nejsnadnějšícg gólů své kariéry.
    71. Roberto FIRMINO - 0:2

71
    Liverpool právě vstřelil branku!
    V posledních minutách se Southampton nadechoval, nyní jsou ale domácí opět sraženi k zemi, Liverpoolští totiž přidávají druhou branku! Po chybě na pravé straně se balonu ujal Mané, poslal je k ROBERTU FIRMINOVI, jenž si připravil palebnou pozici a střelou do protipohybu překonal Gunna.
    45+1. Sadio MANÉ - 0:1

45+1
    Nakonec jsme se gólu dočkali ještě před přestávkou, do vedení se dostává Liverpool, který zatím určitě není lepším týmem. James Milner posunul balon na hranici šestnáctky, kde se jej ujal SADIO MANÉ. Senegalský fotbalista natáhl k parádní střele, která skončila ve vzdálenější šibenici Gunnovy branky. Krásná trefa.