Opava – Zlín | 0:3 (kon.) | | | Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Olomouc | 3:2 (kon.) |
Třinec – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Brno | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Vlašim | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Žižkov | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Vyšehrad | 0:0 (kon.) | | | Vítkovice – Prostějov | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Brighton – West Ham | 1:1 (kon.) |
Everton – Watford | 1:0 (kon.) | | | Norwich – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Southampton – Liverpool | 1:2 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 2:2 (kon.) |
Celta Vigo – Real Madrid | 1:3 (kon.) | | | Valencia – Real Sociedad | 1:1 (kon.) | | | Mallorca – Eibar | 2:1 (kon.) |
Leganés – Osasuna | 0:1 (kon.) | | | Villarreal – Granada | 4:4 (kon.) |
W. Brémy – Düsseldorf | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – Augsburg | 5:1 (kon.) | | | Freiburg – Mohuč | 3:0 (kon.) |
Leverkusen – Paderborn | 3:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Schalke | 0:0 (kon.) |
Nantes – Marseille | 0:0 (kon.) | | | Méty – Monaco | 3:0 (kon.) | | | Nîmes – Nice | 1:2 (kon.) |
Toulouse – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Amiens – Lille | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Montpellier | 1:1 (kon.) |
Trnava – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 2:2 (kon.) | | | Sereď – Slovan Bratislava | 0:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 3:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Pohronie | 0:0 (kon.) |
Motorlet – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) | | | Písek – Domažlice | 0:1 (kon.) |
Zbuzany – Liberec B | 3:0 (kon.) | | | Jablonec B – Ústí n/O | 4:1 (kon.) | | | Přepeře – Brozany | 2:0 (kon.) |
Živanice – Zápy | 1:1 (5:3 po pen.) |
Petřkovice – Zlínsko | 1:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Kroměříž | 1:0 (kon.) | | | Vyškov – Ostrava B | 1:1 (kon.) |
Znojmo – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hlučín | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Meteor | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 5:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Hr. Králové | 2:2 (2:4 po pen.) | | | Slovácko – Opava | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 8:0 (kon.) |
Brno – Zlín | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Meteor | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 10:1 (kon.) | | | Plzeň – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Olomouc – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Slovácko – Opava | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 2:2 (2:3 po pen.) |
Brno – Zlín | 3:0 (kon.) |
Stuttgart – St. Pauli | 2:1 (kon.) | | | Bielefeld – Aue | 3:1 (kon.) | | | Wiesbaden – Hannover | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Poprad | 0:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Podbrezová | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) |
Dubnica – Púchov | 1:0 (kon.) | | | Skalica – FC Košice | 1:0 (kon.) |
Den Haag – Sparta Rotterdam | 1:2 (kon.) | | | Venlo – Ajax | 1:4 (kon.) | | | Emmen – Heerenveen | 2:0 (kon.) |
Kortrijk – Anderlecht | 4:2 (kon.) | | | Mechelen – Cercle Brugge | 3:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:4 (kon.) |
Moreirense – Gil Vicente | 3:0 (kon.) | | | Belenenses – Benfica | 0:2 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 4:0 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 5:0 (kon.) | | | Linz – Swarovski Tirol | 1:1 (kon.) | | | St. Pölten – Salzburg | 0:6 (kon.) |
Ural – Samara | 1:3 (kon.) | | | Tambov – FK Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Zenit – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Śląsk – Cracovia | 2:1 (kon.) | | | Arka – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Gençlerbirliği – Rizespor | 0:1 (kon.) | | | Kayserispor – Alanyaspor | 0:1 (kon.) | | | Sivasspor – Besiktas | 3:0 (kon.) |
Letohrad – Benátky n/J | 0:3 (kon.) |
konec
Gençlerbirliği S.K.
0:1
(0:0)
Çaykur Rizespor
84
|
Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Amedej Vetrih, přichází Abdullah Durak.
|
|
75
|
Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Yasin Pehlivan, přichází Rahmetullah Berişbek.
|
|
71
|
Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Bariş Alici.
|
|
67
|
Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Bogdan Stancu.
|
|
60
|
Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Ismaël Diomandé, přichází Joseph Larweh Attamah.
|
|
46
|
Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Mats Seuntjens, přichází Nadir Çiftçi.
|
Branky:
66. Melnjak (El Kabir)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:14.
Rozhodčí: Öğretmenoğlu – Bílír, Çetin
Diváci:
Karty: 36. Flávio (GEN), 74. Candeias (GEN), 86. Berişbek (GEN) – 69. De Pauw (RIZ), 89. Samudio (RIZ) 39. Flávio (GEN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:14.
Gençlerbirliği S.K.:
A. Diallo – Oğuz, Z. Touré, Flávio, Polomat – Y. Pehlivan (75. Berişbek), Özdemir, Sessègnon, Candeias – M. Seuntjens (46. Çiftçi), Sio (67. Stancu).
Náhradníci: Adiyaman – Şahindere, Kizildag, Stancu, S. Yilmaz, Özgenç, Çiftçi, H. Pehlivan, Berişbek, Dikmen.
Trenér:
Çaykur Rizespor: Akkan – Morozjuk, Abarhoun, Chatziisaias, Melnjak – Diomandé (60. Attamah), Vetrih (84. Durak), De Pauw (71. Alici), Boldrin – Samudio, El Kabir.
Náhradníci: Çetin – Akkaynak, B. Albayrak, Alici, Attamah, Çağlayan, Durak, Güçtekin, Ovacıklı.
Trenér:
Náhradníci: Adiyaman – Şahindere, Kizildag, Stancu, S. Yilmaz, Özgenç, Çiftçi, H. Pehlivan, Berişbek, Dikmen.
Trenér:
Çaykur Rizespor: Akkan – Morozjuk, Abarhoun, Chatziisaias, Melnjak – Diomandé (60. Attamah), Vetrih (84. Durak), De Pauw (71. Alici), Boldrin – Samudio, El Kabir.
Náhradníci: Çetin – Akkaynak, B. Albayrak, Alici, Attamah, Çağlayan, Durak, Güçtekin, Ovacıklı.
Trenér:
Rozhodčí: Öğretmenoğlu – Bílír, Çetin
Diváci:
Michal Břuchanský