Alavés – Levante 1:0 (kon.) | Espanyol – Sevilla 0:2 (kon.) | Real Betis – Valladolid 1:2 (kon.)
Atlético – Getafe 1:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
0:2 (0:1)
Sevilla FC
Neděle 18.08.2019, 19:00 • RCDE Stadium, Cornella de Llobregat • Španělská LaLiga • 1. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:57:57)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:17.

Je dobojováno. Vstup do nové sezony zvládla lépe Sevilla, která vyhrála na hřišti Espanyolu 2:0. Domácí byli možná o něco aktivnější, ale v útočné fázi se jim nedařilo. Sevilla hrála jednoduše, a to se nakonec hostům vyplatilo. Český brankář Tomáš Vaclík si připsal první nulu v nové sezoně.

90+7

90+6
    Domácí hráč se dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale míč poslal vysoko nad branku Vaclíka.

90+5
    Hosté zvládají konec utkání na jedničku a domácí borce do ničeho nepouští.

90+3
    Hostující hráč byl dobré dvě minutky ošetřován, takže se nehrálo. Domácí fanoušci už opouštějí stadion.

90+1
    Rozhodčí přidal 6 minutek.

90+1
    Domácí se ještě snaží a tlačí se dopředu, ale je jasné, že dnes nezískají ani bod.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    87. NOLITO - 0:2

87
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Je zřejmě rozhodnuto, protože hosté dávají na 2:0. NOLITO obešel protihráče, dostal se do vápna a technickým pokusem nedal brankáři žádnou šanci. Asistenci si připsal aktivní Sergio Reguilón, který hraje skvělý zápas.

87
    Po rychlé akci to vyzkoušel z hranice velkého vápna Sergio Reguilón, ale tahle střela se mu vůbec nepovedla a branku netrefil.

85
    Na trávníku zůstal ležet jeden z hostující hráčů, který je ošetřován. Chvíli se tedy hrát určitě nebude.

83
    Domácí to zkusili po levé straně, ale po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí.

82
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Facundo Ferreyra, přichází Fernando Calero.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Domácí už sází vše na útočnou kartu, tak uvidíme, zda se jim podaří alespoň vyrovnat.

79
    Druhý poločas zatím nenabídl nic zajímavého. Domácím se dopředu nedaří a hosté dobře brání, takže se hraje bez šancí.