Bohemians B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Dukla B – Pardubice B 5:1 (kon.) | Teplice B – Velvary 1:2 (kon.)
Ml. Boleslav B – Chlumec n/C 7:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
1:2 (1:0)
FC Hradec Králové B
Neděle 18.08.2019, 10:15 • Uhříněves • Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z ČFL. Společně se podíváme na duel mezi Bohemians Praha B a FC Hradec Králové B. Výkop je stanoven na 10:15.

Ani jeden z týmů nemůže být se vstupem do nového ročníku ČFL spokojen. Ve skupině B mají oba týmy odehrány jeden duel a zatím to není žádná sláva. Hradec na úvod padl v souboji s rezervním týmem Mladé Boleslavi až po penaltách, zatímco Bohemka utrpěla porážku 2:0 v Brozanech.

Bohemians Praha 1905 B: Kouba – Kostl, Kouba, Le, Osmančík, Rada, Schumacher, D. Vala, P. Vala, Vondra, Vrána
    Náhradníci: Begič, Farkaš, Horizral, Le Giang, Nátr, Ogiomade

FC Hradec Králové B: Mach – Doležal, Firbacher, Kadlec, Locker, Matoušek, Miker, Plašil, Ptáček, Soukeník, Vobejda
    Náhradníci: Bičiště, Brát, Mahr, Nemšovský, Rajnoch, Samko, Šterba

Rozhodčí: Kubec – Szikszay, Cihlář.

1

1
    Klokani obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Po nákopu na levé křídlo z toho bude aut pro Bohemians.

3
    Bohemians se hned v úvodních minutách dnešního souboje pouští do útočení. Vondra hledal Schumachera, ale ten nedokázal odcentrovat.

5
    Osmančík se snažil procedit prudkou přihrávku mezi obránce Hradce Králové, nicméně stopeři hostujícího mužstva stačili zasáhnout.

7
    Hradec Králové se až nyní dostal na polovinu domácího mužstva. Kombinace ve středu pole byla hodně kostrbatá a míč skončil u obránců.

9
    Hradec Králové se usadil v blízkosti pokutového území, nicméně centr z levé strany přiletěl na malé vápno, kde zasáhl Kostl.

11
    Osmančík nezachytil na polovině hrací plochy Kadlece, který mohl rozjet bleskový kontr, ale nezvolil nejlepší přihrávku.

14
    Zadáci Bohemians si nyní vyměňují přihrávky na vlastní polovině hřiště. Nikdo z hráčů Hradce Králové rozehrávku domácích neatakuje.

15
    Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Domácí Bohemians potvrzují aktivní vstup do utkání a ujímají se vedení! Autorem branky je PAVEL OSMANČÍK!
    15. OSMANČÍK - 1:0

18
    Bohemians pokračují v aktivní hře a domácí fotbalisté se stále tlačí do útoku. Nikdo v zeleném se ale nedostal do zakončení.

21
    Hradec Králové se po dlouhé době probil až do pokutového území, nicméně zakončení Soukeníka nebylo pro Koubu nebezpečné.

23
    Bohemka už opět kombinuje s míčem na kopačkách. Hráči domácího celku jsou mnohem aktivnější a jejich kombinace vypadá jistěji.

25
    Bohemka stále pokračuje v kombinaci na polovině Hradce Králové. Hosté se musí bránit v pevném bloku.

27
    Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde kralovala obrana Hradce.

30
    Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme hodně zajímavý duel. Bohemians jsou aktivnější a zaslouženě vedou.

32
    Také Hradec Králové nyní zahrával rohový kop. Plašil poslal zajímavý centr, ale obrana Bohemky si dokázala poradit.

34
    Osmančík vybojoval vhazování na levé straně hrací plochy. Dlouhý aut skončil na hlavě prvního obránce.

37
    Vondra se snaží dirigovat rozehrávku Bohemians, ale jeho spoluhráčům v posledních minutách schází lepší pohyb.

39
    Rada si troufl na zakončení z úctyhodné vzdálenosti, nicméně jeho pokus prosvištěl vysoko nad břevnem.

41
    Jakub Rada tentokrát procedil přihrávku na Vránu, jenže tomu nevyšlo zpracování. Mach bude odkopávat od branky.

43
    Vondra krásně narazil míč Schumacherovi, který se pokusil o dělovku nártem, ale jeho pokus zablokoval první obránce.

45
    Domácí v závěru prvního poločasu skvěle kombinují na polovině soupeře a hlídají si své vedení.

45

První poločas je minulostí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Bohemians. Domácí byli mnohem aktivnější a po patnácti minutách se dočkali branky. Poté jejich aktivita trošičku opadla a do hry se dostal také Hradec Králové. Ve zbytku poločasu však kralovaly obrany.

46

46
    Fotbalisté Hradce Králové obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté se vydali vpřed, ale zatím nedokázali zakončit.

48
    Bohemka už opět hraje s míčem na kopačkách na polovině soupeře. Hradec Králové to bude mít hodně těžké.

50
    Soukeník vybojoval míč na vlastní polovině a poslal prudkou přihrávku za obranu. Domácí zadáci si však hravě poradili.

53
    Vondra odcentroval na značku pokutového kopu, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na pobídku nedosáhl.

53
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Pozor! Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal udeřit krátce po začátku druhého poločasu. Autorem branky je MAREK RAJNOCH!
    53. RAJNOCH - 1:1

57
    Hosté jsou vyrovnávací brankou pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. U rohového praporku skvěle zasáhl Schumacher.

59
    Domácí nyní uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině a snaží se otupit sílící tlak Hradce Králové.

61
    Je za námi hodina hry a zatím sledujeme zajímavý duel. Hradec Králové dokázal po přestávce vyrovnat a pokračuje v aktivitě.

64
    Bohemians se po dlouhé době vydali do útoku, nicméně prudký centr z pravé strany skončil na hlavě obránce.

66
    Vondra získal odražený míč a pohotově odcentroval do velkého vápna. Nikdo v zeleném hlavičkovat nedokázal.

68
    Vrána poslal přihrávku na hranici pokutového území, ale tam ve skluzu zasáhl Plašil.

71
    Domácí zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani tentokrát obranu Hradce Králové neohrozili.

73
    Bohemka zaútočila po pravém křídle, jenže nikdo z domácích hráčů nedokázal adresně odcentrovat.

75
    Hradec Králové se po delší době usadil na polovině Bohemians, nicméně ani tentokrát se hosté nedostali do zakončení.

77
    Hosté pro změnu vyzkoušeli útok vedený středem hrací plochy, jenže důrazná obrana Bohemians dokázala odpovědět.

79
    Bohemians se tlačí do útoku. Domácí celek se chce v závěrečných minutách duelu porvat o vítězství.

82
    Bohemka teď sevřela Hradec Králové velkým tlakem, ale obrana hostujícího mužstva zatím působí aktivně.

84
    Klokani to pro změnu zkusili rychlým přechodem po pravém křídle. I s tímto výpadem si obrana Hradce Králové poradila.

86
    Až nyní se Hradec Králové po dlouhé době dostal na polovinu Bohemians, kde nasbíral cenné vteřinky k dobru.

87
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Neuvěřitelné! Hradec Králové dokázal tři minuty před koncem přidat svou druhou branku v dnešním střetnutí a přibližuje se k triumfu. Autorem branky je MAREK RAJNOCH!
    87. RAJNOCH - 1:2

89
    Bohemka ještě zahrávala přímý kop, ale ohrozit branku Hradce Králové se jí nepodařilo.

90

Je konec! Bohemians Praha 1905 B nakonec ztratili utkání s rezervou Hradce Králové a prohráli 1:2! Domácí se přitom ujali vedení v 15. minutě, kdy se prosadil Osmančík! Hradec Králové však stačil vývoj utkání ve druhé půli otočit. Nejprve vyrovnal Marek Rajnoch a stejný hráč tři minuty před koncem rozhodl o výhře Hradce Králové.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:15:26)