Bohemians B – Hr. Králové B 1:2 (kon.) | Dukla B – Pardubice B 5:1 (kon.) | Teplice B – Velvary 1:2 (kon.)

87
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Neuvěřitelné! Hradec Králové dokázal tři minuty před koncem přidat svou druhou branku v dnešním střetnutí a přibližuje se k triumfu. Autorem branky je MAREK RAJNOCH!

57
    Hosté jsou vyrovnávací brankou pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. U rohového praporku skvěle zasáhl Schumacher.
    53. RAJNOCH - 1:1

53
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Pozor! Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal udeřit krátce po začátku druhého poločasu. Autorem branky je MAREK RAJNOCH!

43
    Vondra krásně narazil míč Schumacherovi, který se pokusil o dělovku nártem, ale jeho pokus zablokoval první obránce.
    15. OSMANČÍK - 1:0

15
    Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Domácí Bohemians potvrzují aktivní vstup do utkání a ujímají se vedení! Autorem branky je PAVEL OSMANČÍK!