New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
Columbus Crew
2:2 (0:1)
Toronto FC
Neděle 18.08.2019, 01:30 • MAPFRE Stadium (Columbus) • Americká MLS

90+2
    Obránce domácích Mensah dostává za faul ve vzdušném souboji s před malou chvílí úspěšným střelcem branky Altidorem žlutou kartu. Vypadá to, že má útočník Toronta potíže z hlavou, kam utržil úder.

90+1
    Sudí nastavuje 3 minuty nad rámec hrací doby!
    90. ALTIDORE - 2:2

90
    Toronto právě vstřelilo branku!
    GÓÓL! Přesně v 90. minutě vidíme srovnávající branku! Hosté předvedli perfektní kombinaci, když nejprve putoval míč na levou stranu, odkud přišel centr na výborně nabíhajícího útočníka JOZYHO ALTIDOREHO, jenž hlavičkou uklidil míč do sítě!
    82. ACCAM - 2:1

82
    Columbus právě vstřelil branku!
    GÓÓL! Tak jakoby se moje slova naplnila a vidíme další branku! Po neúspěšné narážečce hostů na jejich útočné polovině přišlo přečíslení domácích, které vedl po pravé straně osamocený ghánský hráč DAVID ACCAM, který si s míčem popošel až do hloubi vápna, odkud krásnou střelou překonal k levé tyči brankáře Westberga! Vynikající příběh hráče, který před pár minutami přišel na hřiště.

79
    Střídání v týmu Columbus Crew: ze hřiště odchází Diaz, přichází Williams.
    Střídání v týmu Columbus Crew: ze hřiště odchází Maloney, přichází Accam.

72
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází Mullins, přichází Moor.
    70. Zardes netrefil odkrytou bránu.

70
    Další spálená akce od Columbusu! Na hluboký centr si naběhl Zardes, ale míč nedokázal dopravit do odkryté klece!
    68. Brankář Westberg vyráží střelu Affuleho

68
    Obrovská šance domácích! Po dobrém zpracování míče v šestnáctce Affulem se tento obránce dostal ke střele, kterou brankář Westberg vyráží na břevno!

67
    Střídání v týmu Columbus Crew: ze hřiště odchází Mokhtar, přichází Argudo.

59
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází DeLeon, přichází Delgado.

57
    Ve velké šanci se nyní ocitl po centr z levé strany hrotový útočník Zardes, jenž mohl hlavičkou vsítit druhý gól Columbusu. Bohužel pro něj míč netrefil nejlépe a balón skončil mimo ohrožení branky.
    48. SANTOS - 1:1

48
    Tak to jsou věci! Běží nám čtvrtá minuta druhého polčasu a my jsme svědky srovnání skóre! Autorem branky je PEDRO SANTOS, jenž uvedl své fanoušky do eufórie po vynikající střele z voleje, která překonala gólmana Westberga!

46
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází Morrow, přichází Laryea.

45+1
    Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec hrací doby prvního poločasu.
    43. OSORIO - 0:1

42
    GÓÓL!! Hosté jdou po famózní střele JONATHANA OSORIA zhruba tři metry před hranicí vápna do vedení 1:0! Osorio obdržel před šestnáctkou pas, nelámal si hlavu a pravačkou překonal bezmocného Rooma!
    36. Šance po rohu pro Mokhtara.

36
    Domácí se po rohovém kopu dostali do dobré šance, konkrétně to byl znovu Mokhtar, jenž měl míč na kopačce, ale nedokázal jej usměrnit mezi tři tyče!
    25. Střela Santose končí jen těsně vedle levé tyče!

25
    Téměř identická kombinace jen s tím rozdílem, že přišla přihrávka z pravé strany. Míč si opět vzal domácí hráč, ale minul o pár centimetrů levou tyč!

Jan Štokman

Branky: 48. Santos (Trapp), 82. Accam (Afful) – 42. Osorio (Altidore), 90. Altidore (Delgado)

Karty:   90+2. Mensah (CLS)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:13.
    Columbus Crew: Room – Afful, Mensah, Williams J; Maloney – Trapp, Artur – Diaz, Santos, Mokhtar – Zardes.
    Náhradníci: Kempin – Accam, Argudo, Crognale, Guzman, Sosa, Williams R..

Toronto FC: Westberg – Morrow, Mavinga, Gonzalez, Auro – DeLeon, Bradley, Osorio – Pozuelo – Mullins, Altidone.
    Náhradníci: Bono – Benezet, Delgado, Endoh, Gallardo, Laryea, Moor.

Rozhodčí: Touchan R. (Usa)