Jungadler Mannheim – Chomutov 1:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 6:5 (kon.) | Mountfield HK – Kölner Haie 4:1 (kon.)
Mountfield HK
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Kölner Haie
Neděle 18.08.2019, 17:00 • KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • Finále

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:56:42)

Je rozhodnuto, zlato berou hradečtí hráči. Po poslední třetině, ve které dokázali vstřelit ještě jednu branku v pětapadesáté minutě do prázdné klece. Alespoň čestný gól vstřelil Chrobot dvě minuty před koncem utkání. Turnaj o pohár hejtmanky karlovarského kraje je tedy za námi a finální umístění je následující:

Kolín právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se podařilo Kolínu vstřelit alespoň jednu branku, bekhendově se prosadil JULIAN CHROBOT. Asistence: Luis Üffing.

56:05
    Vyloučení v týmu Kölner Haie (Korus – 2 min., krosček).

55:53
    Hradec nepolevuje a stále se tlačí před Böttcher.

54:08
    Hradec právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení se do prázdné soupeřovi klece trefil MATĚJ MORONG a nejspíše definitivně rozhodl toto utkání. Asistence: Vojtěch Síla.

53:58
    Kolín hraje bez brankáře v šesti.

53:02
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Ďuriš – 2 min., hákování).

52:58
    Kolín se přesouvá před domácí branku a kombinuje.

50:55
    Hradečtí se drží před Böttcherem, ten ale zabránil všem pokusům na něj mířícím.

48:55
    Tecl prověřil gólmana Kolína střelou od modré, puk však skončil na brusli jednoho z obránců.

48:30
    Velká šance Hradeckých! Ďuriš v přečíslení 2 na 1 vybízel Pěnčíka, proti jeho střele se však stihl Böttcher včas přesunout.

47:48
    Ďuriš po obdržené přihrávce vypálil zleva, Böttcher však vyrazil helmou.

45:58
    Lang chtěl prodloužit přihrávku na jednoho z připravených spoluhráčů, puk však nahrál jednomu z obránců.

44:19
    Hákováním se provinil Nick Aichinger (KEC).

43:22
    Lang vystřelil od modré, německého gólmana ale nepřekonal.

41:36
    Před Böttcherem jsou teď všichni hráči Mountfieldu a kombinují.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 6. Tecl (Poppel, Budina), 16. Kašpar (Janda, Lukačka), 35. Poppel (Tecl, Pinkas), 55. Morong (Síla) – 58. Chrobot (Üffing)

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Houdek, Váchal, Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pelda, Pěnčík "A" – Lukačka, Ďuriš, Pinkas, Budina, Kašpar, Síla, Lang, Janda, Šedivý, Morong, Tecl, Poppel "C"
    Kölner Haie: Fuss (Böttcher) – Korus, Sennhenn, Aichinger "C", Münzenberger, Wallek, Glötzl, Geuss, Schmitd – Hodi "A", Reuss, Chrobot "A". Van Der Ven, Peters, Petersen, Van Calster, Martinovic, Üffing, Bruch, Köhler, Seidel

Rozhodčí: Gerát – Mráz, Hanák