Kometa Brno – Třinec 3:5 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 7:2 (kon.)
7:2 (0:0, 3:0, 4:2)
HK Mladí Draci Šumperk
Úterý 20.08.2019, 14:15 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě z plecharény vše, přeji pěkný zbytek úterního odpoledne. (16:16:15)

Ačkoli to v první třetině nevypadalo, nakonec jsme byli v plecharéně svědky gólových hodů. Ve třetí třetině se čtyřikrát prosadili domácí zásluhou Patrika Kusaka, Davida Stratila, Lajoše a Petra Ševčíka. Šumperk pak dokázal pouze korigovat stav na konečných 7:2 díky dvoubrankovému Fibigrovi.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:00
    Spurný zastaven obráncem Šumperka takovým způsobem, že přišel o hokejku.

57:25
    Hraje se v obranném pásmu Olomouce.

56:07
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci jsou střelecky při chuti. Sedmý gól Kohoutů si připisuje PETR ŠEVČÍK. Asistence: Masare.

56:01
    Dopředu jel Holcman, obtěžoval ho ale soupeř, a tak volil zadovku na Fasnera.

55:00
    Hořejší rozehrál přímo na hokejku soupeře, žádné nebezpečí z toho však nevzešlo.

53:11
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk proměňuje přesilovou hru a snižuje na rozdíl čtyř branek. Druhý gól utkání si připsal FIBIGR. Asistence: Netolický.

52:55
    Vhazuje se před Hořejším.

52:21
    Po menších dohadech na trestnou lavici odjíždí Mudrák (OLO).

52:11
    Šumperský brankář chtěl vypíchnout kotouč hokejkou, ale pouze ho nasměroval na hokejku LAJOŠE, který neměl nejmenší problém soupeřova gólmana překonat.

51:18
    Ofsajd Šumperka.

50:50
    Havel zachytil rozehrávku Šumperka. Než se však dostal ke střele, odstavili ho dva hráč soupeře.

48:57
    Domácí to ale nemusí mrzet – o chvíli později se puku zmocnil DAVID STRATIL a jeho střela ladně rozvlnila síť za brankářem Ryšavým. Asistence: Lajoš.

48:40
    Masare se teď 3x ocitl ve velké šanci, ani jednu z nich se mu ovšem nepodařilo proměnit, a tak stav utkán zůstává stejný.

48:02
    Ryšavý raději podržel kotouč pod svou lapačkou.

47:46
    Holcmanova střela od modré byla zbrzděna hokejkou jednoho z šumperských beků.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 28. Fasner (Havel, L.), 30. Přidal, L. (Havel), 40. Havel (Holcman, L.), 42. Kusak (Radová, Hořejší), 49. Stratil (Lajoš), 53. Lajoš, 57. Ševčík (Masare) – 45. Fibigr (Šucha, Seidenglanz), 54. Fibigr (Netolický)

HC Olomouc: Hořejší – Stratil, Pekr, Nesvadba, Holcman, Drábek, Mudrák, Přidal Š., Přidal, L., Havel, Lajoš, Ševčík, Radová, Václavský, Masare, Fasner, Radkovský
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý – Koutecký, Minařík, Kareš, Pavličík, Seidenglanz, Blaško, Juřík, Slabí, Netolický, Janech, Fibigr, Šucha, Mann, Trögner, Panáček, Diviš, Haas, Burda