Česko – Finsko | 2:9 (kon.) |
Mountfield HK – Vienna Capitals | 5:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Soči | 2:1 (po pr.) |
Třebíč – Jihlava | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Kadaň | 6:0 (kon.) | | | Kladno – Plzeň | 2:8 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Šumperk | 6:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Žďár n/S | 0:0 (zruš.) | | | Jablonec n/N – Vrchlabí | 1:4 (kon.) |
Kolín – Nová Paka | 5:7 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 5:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Jastrzębie | 3:7 (kon.) |
Benátky n/J – Drážďany | 2:6 (nedohr.) | | | Zlín – Olomouc | 2:3 (po pr.) | | | Kometa Brno – Třinec | 3:6 (kon.) |
Martin – Žilina | 0:0 (zruš.) | | | Mor. Budějovice – Tábor | 5:8 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 3:4 (po pr.) |
Kometa Brno – Třinec | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 7:2 (kon.) |
konec
HC Kometa Brno
3:5
(1:2, 0:2, 2:1)
HC Oceláři Třinec
52:33
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sever – 2 min., podrážení).
|
|
37:34
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Procházka – 2 min., držení).
|
|
35:13
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kašpárek – 2 min. + 10 min. osobní trest) za zásah do oblasti hlavy a krku.
|
|
34:30
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Harmim – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
33:47
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Plevka – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
|
|
16:57
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrůzek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
15:18
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jánoš – 2 min., vysoká hůl).
|
|
05:29
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kyselý – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
7. Sever (Běhůnek), 51. Pígl (Němec), 55. Pígl – 14. Buják (Kozlík, Petrovský), 16. Przybyla (Hrůzek), 25. Petrovský (Kozlík), 35. Mošnička (Kozlík), 57. Przybyla (Hladík)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Schnattinger (34. Bizoň) – Běhůnek, Němec, Prčík, Ulbricht, Řehák, Zavřel, Vacek, Barčák, Horký, Šalé, Pígl, Otava, Plevka, Sever, Boltvan, Harmim, Nesvadba, Nekvapil.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Andrle, Kyselý (C), Hyka, Hrůzek, P. Buják, Cienciala, Mošnička, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hladík, Kozlík, Petrovský, Kašpárek, Procházka, Šutý, Jánoš, Tomiczek, Ochman.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Andrle, Kyselý (C), Hyka, Hrůzek, P. Buják, Cienciala, Mošnička, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hladík, Kozlík, Petrovský, Kašpárek, Procházka, Šutý, Jánoš, Tomiczek, Ochman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Roman Zajíček
@RomanZajicek