sk Čtvrtek 22.08.2019, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

Najlepší hráči zápasu:

Košice: Juraj Bezúch
    Miškovec: Kyle Beach (21:17:35)

Držiteľom pomocného bodu sa stáva tím DVTK Miškovec.

V prostrednej časti hry ešte dokázali hráči Miškovca znížiť. V priebehu 49. minúty skóroval na 4:2 Beach, ale to bolo posledné, na čo sa maďarský celok zmohol. Košice si teda pripísali prvé dva body do tabuľky za prvé víťazstvo. Nasledovať ešte budú samostatné nájazdy, ktoré rozhodnú o držiteľovi pomocného bodu.

59:48
    Bude sa vhadzovať v obrannom pásme DVTK a Rajna sa teda vracia do bránky.

59:40
    Hráči Miškovca síce sú nasťahovaní v útočnom pásme, no zatiaľ je to bez strely na bránku.

59:32
    Miškovec začal svoju powerplay. Rajna ostal na striedačke.

58:51
    Oddychový čas pre Miškovec!

58:51
    Tak a máme tu ďalší trest za príliš veľa hráčov na ľade. Tentokrát na strane Košíc.

58:06
    Presilovka Košičanov sa začne čoskoro. Jesse Dudás dostáva dve minúty za faul lakťom a 10 minút za nešportové správanie.

57:03
    Presilová hra pre Miškovec. Martin Belluš dostáva dve minúty za podrazenie.

56:50
    Strelecké zakončenie z hokejky Belluša z ľavého kruhu dokázal Miklós Rajna úspešne eliminovať betónom.

56:22
    Strela od modrej čiary z hokejky Kocha vypadla Rajnovi, no Rapáč už následne nedokázal úspešne dorážať.

55:56
    Brankár Škorvánek dokázal odolať streleckému zakončeniu z hokejky Nicka Rossa, ktorý vyskúšal jeho pozornosť z ľavého kruhu.

55:22
    V tomto zápase už v poradí niekoľký trest za príliš veľa hráčov na ľade. Tentokrát ho dostáva DVTK, odsedí si to Beach.

54:40
    Beauvillier zachytil puk v strednom pásme a pre istotu ho posunul dozadu na svojich obrancov, keďže oba tímy práve striedali.