5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
Dresdner Eislöwen
Čtvrtek 22.08.2019, 17:00 • ŠKOENERGO aréna • Přípravné zápasy juniorů

Děkujeme za pozornost a příště napočtenou! (19:15:52)

V poslední třetině k zdramatizování nedošlo. Hostům se i přes snahu nepodařilo překonat Šatného. Posledních pár minut zkusili hru bez brankáře, která se pro ně stala osudnou. Bruslaři tak navýšili své vedení na 5:2 a připisují si další výhru v přípravných zápasech.

59:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Risk se německým juniorům nevyplatil, do prádné brány nakonec dopravil puk MATĚJ HOUŠKA. Bez asistence.

59:07
    Domácí sahali po páté brance, alee nepodařilo se jim dostat kotouč do brádné brány.

58:54
    Hosté okusí hru bez brankáře.

58:54
    Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Bondarenko se natahoval po snížení, ale na Šatného beton nevyzrál.

58:01
    Hra se přesouvá před německého gólmana.

56:59
    Kombinace německých juniorů vede pouze k zakázanému uvolnění.

55:54
    Po vhazování před Viereggem se Drážďany snaží dostat do útoku, ale marně. Kotouče se ujímají domácí.

55:33
    Moucha stratil rukavici a spěchá na střídačku.

54:59
    Vladislav Houška se snažil překvapit kličkou německého brankáře, ten ale kryje.

54:46
    Po zásahu pukem zůstává ležet na zemi Moravčík.

54:30
    Domácí u puku, dostávají se do útočného pásma.

52:52
    Domácím se nezdařila přihrávka, ke kotouči se dostaly Drážďany. Šanci ale nevyužily.

52:25
    Bruslaři drží útočné pásmo, ale ke střele se nedostali.

51:49
    Hostům se stále nedaří osvobodit se.

51:00
    Šímova střela zápěstím rozezněla brankovou tyčku.

Adéla Kvapilová

Branky a nahrávky: 18. Dotter, 27. Petržilka (Dudycha), 30. Dotter (Sýkora, Moravčík), 38. Dudycha (Vacík, V.), 60. M. – 31. Klein (Bondarenko), 33. Klein (Kiss)

BK Mladá Boleslav jun.: Šatný (Zeithaml) – Dotter, Filip, Houška M., Sýkora, Vacík, Dudycha, Přenosil (C), Rudolph – Vasilev, Závora, Moravčík – Petriska, Schulz, Moucha – Petržilka, Simon, Houška V. – Šíma, Hašlar, Puczek
    Dresdner Eislöwen: Vieregge (Bondarenko) – Quade, Rausendorf, Feige, Weigand, Kase, Riedl, Schneider, Rebizov, Flade, Böttner, Schander, Schönfeld, Mrázek, Kiss, Denner, Beryak, Klein, Münzberg

Rozhodčí: Prokop – Mašek, Karlik