Osasuna – Eibar 0:0 (kon.) | Real Madrid – Valladolid 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Valencia 1:0 (kon.)
Getafe – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
Getafe CF
1:1 (1:1)
Athletic Bilbao
Sobota 24.08.2019, 21:00Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:11. (22:58:13)

Zápas je u konce, Getafe na domácí půdě remizovalo s Bilbaem 1:1. Rozhodně se nejednalo o žádný exkluzivní a strhující fotbal, hlavně ve druhém poločase se na hřišti nic zajímavého neodehrálo, ani jedno z mužstev si nevytvořilo šanci na skórování. Zápas přitom začal zajímavě, už po dvanácti minutích to bylo 1:1, když Bilbao do vedení dostal Raúl García a vyrovnával Jaime Mata.

90+4

90+3
    Další rohový kop Bilbaa byl rozehraný na přední tyč a ani ten se neujal.

90+2
    Rozehrával Gaizka Larrazabal, ale žádného spoluhráče ve vápně nenašel.

90+1
    Bilbao se už chystá na rozehrávku rohového kopu z pravé strany.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Mikel San José.

88
    Ještě stále není rozhodnuto o remíze. Getafe v posledních minutách tlačí Bilbao.

87
    Unai Simón tentokrát sice zasahovat musel, ale nebylo to pro něj nic složitého.

85
    Jenomže ta exekuce se nepovedla ideálně, David Soria v brance Getafe mohl být v klidu.

84
    Žlutou kartu dostává Markel Bergara (Getafe CF).

84
    Markel Bergara byl faulovaný a Bilbao dostává možnost utkání rozhodnout ze standardní situace.

83
    Střídající Francisco Portillo si našel za vápnem kousek prostoru na to, aby vypálil, ale ani on branku netrefil.

81
    Iñaki Williams zůstával chvíli ležet otřesený na trávníku, dostal totiž úder kopačkou do břicha. Ale bude v pořádku.

80
    Zbývá posledních deset minut do konce zápasu. Ani jeden z týmů nemá momentálně k vítězství blíž. Nikdo si nedokáže vytvořit šanci na skórování.

79
    Jaime Mata skončil po nedovoleném zákroku přesně na půlící čáře na zemi.

78
    Marc Cucurella podle rozhodčího nebyl faulován, takže to bude jen aut pro Getafe.