Slovan Bratislava U21 – Dubnica 0:2 (kon.) | FC Košice – Žilina B 1:0 (kon.) | Púchov – Petržalka 1:1 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 2:0 (kon.) | Skalica – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
0:2 (0:1)
FK Dubnica
sk Sobota 24.08.2019, 10:30MONACObet liga • 6. kolo

Slovan B nestačil na Dubnicu a podľahol jej 0:2. O oba presné zásahy hostí sa postaral Štefánek, ten druhý strelil z penalty. Na domácej strane nepremenil nariadenú penaltu Hubert. (12:22:34)

90

65
    Loptu si na biely bod postavil kapitán domácich, MARTIN HUBERT, svoj pokus však nepremieňa! Skóre sa teda nemení, Dubnica vyhráva 2:0.

65
    Hráč hostí vidí za svoj zákrok žltú kartu. Jeho meno doplníme neskôr.

65
    Penalta sa bude kopať aj na druhej strane!

62
    Dubnica dala gól!
    ROBERT ŠTEFÁNEK premieňa nariadený pokutový kop a zvyšuje už na 2:0 pre Dubnicu!

62
    Hlavný rozhodca nariadil veľmi prísnu penaltu, Dubnica má šancu navýšiť skóre!

46
    Začal sa druhý polčas.

Po polčase môžu byť spokojnejší hostia z Dubnice, ktorí vyhrávajú od 12. minúty zásluhou gólu Štefáneka 1:0.

45
    Prvý polčas sa skončil.

12
    ROBERT ŚTEFÁNEK otvára skóre stretnutia po hlavičke z rohového kopu! Dubnica vyhráva 1:0.