Bournemouth – Manchester City 1:3 (kon.) | Wolverhampton – Burnley 1:1 (kon.) | Tottenham – Newcastle 0:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:1)
Newcastle United
Neděle 25.08.2019, 17:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 3. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:25:57)

Držení míče: 79 % : 21 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:5.

Je konec! Newcastle nakonec překvapivě vybojoval tři body za výhru 1:0! Hosté sice působili v úvodních minutách ospalým dojmem, ale ve 24. minutě zahrozil Longstaff, jehož pokus vyškrábl Lloris nad branku. O tři minuty později se už ale hlavou prosadil Joelinton! O dalších pět minut později mohl vyrovnat Son, ale Dúbravka vytáhl perfektní zásah! V nastavení se pak v šanci zjevil Moura, který netrefil branku. Domácí tlačili také celou druhou půli, jenže jedinou obrovskou šanci měl znovu jen Moura, který netrefil branku.

90+6

90+6
    Sánchez zbytečně fauloval na polovině hřiště a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu. Newcastle už je hodně blízko.

90+5
    Harry Kane si uskočil na malé vápno, kam přiletěl Sissokův centr, jenže domácí střelec míč netrefil ideálně a neprocpal jej mezi tři tyče.

90+4
    Sissoko byl vytlačen Ritchiem mimo prostor, ze kterého by mohl odcentrovat. Tottenham stále útočí do deseti hráčů Newcastlu.

90+3
    Eriksen poslal prudký centr na zadní tyč. Z branky vystartoval také Martin Dúbravka, který míč přizvedl mimo nebezpečný prostor.

90+2
    Eriksen vyslal zpoza pokutového území technickou střelu levou nohou, kterou někdo v dresu hostujícího celku tečoval na rohový kop.

90+1
    Lucas Moura rozjel brejkovou akci Tottenhamu, jenže jeho průniková přihrávka na Kanea byla příliš pomalá.

90
    Nastavuje se šest minut!

89
    Son se dostal k odraženému míči v pokutovém území, jenže jeho dělovka skončila na hrudi obránce Newcastlu. Domácí zůstávají u míče.

88
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Jošinori Muto.
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Danny Rose, přichází Ben Davies.

87
    Žlutou kartu dostává Joelinton (Newcastle United).

87
    Eriksen našel krásný centrem Sissoka, který ve skluzu vracel míč pod sebe, ale Kane se k míči neprobil přes důrazného obránce.

86
    Harry Winks si pokryl míč na polovině hrací plochy a Joelinton jej poslal k zemi. Tottenhamu už moc času na vyrovnání nezbývá.

85
    Danny Rose měl moře času na centr z pravé strany, ale míč se mu přesto svezl po kopačce a skončil na noze prvního obránce v oranžovém dresu.

84
    Atsu se mohl prodrat do pokutového území, jenže si předkopl míč daleko před sebe a Toby Alderweireld jej na poslední chvíli stačil zakřižovat.

83
    Davinson Sánchez zvládl činnosti v obraně a odkopl nebezpečný centr z levé strany hrací plochy. Tottenham si musí dát pozor i na zadní vrátka.