Alavés – Espanyol 0:0 (kon.) | Mallorca – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Leganés – Atlético 0:1 (kon.)
Barcelona – Real Betis 5:2 (kon.)
CD Leganés
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 25.08.2019, 19:00 • Estadio Municipal de Butarque • Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:13. (20:54:48)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Atlética, které svého soupeře porazilo poměrem 1:0. Úvod druhého poločasu nám přinesl hodně ofenzivní podívanou, oba celky se dostaly do slušných šancí, avšak na branku jsme stále čekali. O jedinou se postaral hostující Vitolo, který tak rozhodl zápas ve prospěch Atlética, které opět udrželo čisté konto.

90+4

90+4
    Do konce zápasu nezbývá moc času, ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+3
    Domácí hráči zahrávali standardní situaci z vlastní poloviny. Siovas poslal prudký nákop k hranici pokutového území, avšak tam se nacházel pozorný Giménez.

90+1
    Nesportovní chování přinutilo sudího opět tasit žlutý kartónek, tentokráte byl žlutě zabarven Koke.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Hlavní sudí vytasil další žlutou kartu, tentokráte pro domácího Nasjrího.

89
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Felipe.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem, budou to zhruba tři minuty.

87
    Z levé strany vhazoval míč zpět na hrací plochu hostující Saúl, který ale přihrával do přehuštěného prostoru. Jeho celek i přesto vybojoval standardku.

86
    Žlutou kartu dostává Vitolo (Atlético Madrid).

86
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Atlético i nadále vede o jednu branku, navíc se domácímu celku začíná pořádně otevírat obrana.

85
    Oblak si před necelou minutou připsal další zákrok, přičemž se nejednalo o nic snadného. Na opačné straně se do šance dostával Morata, který mohl přihrávat před prázdnou branku na Félixe, avšak nakonec trefil pouze kopačku brankáře.

84
    Posléze se z pravé strany dostal k pohotovému centru domácí Rosales, avšak ani on nenašel kýženého adresáta. Nejvýše do vzduchu vyletěl Giménez.

83
    Domácí dostali na starost standardní situaci. Silva se rozhodl svůj centr poslat do malého vápna, kde nedošlo k zakončení, i tak sudí signalizoval ofsajd.