Slovan Bratislava – Žilina 1:1 (kon.) | Nitra – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
Neděle 25.08.2019, 19:15Niké liga

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (21:09:42)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15.

Je konec! Dunajská Streda nakonec zvládla dnešní duel na půdě Nitry a zvítězila 2:1. Dunajská Streda si během první půle vypracovala několik tutovek. Nakonec však šli do vedení domácí, když se ve 39. minutě trefil Ristovski. O minutu později však zadáci Nitry propadli ve velkém vápně a Koštrna hlavičkoval přesně. Ve druhé půli pokračovali hosté v aktivitě a rychle se dočkali odměny, když se trefil Fábry. Nitra už si ve zbytku utkání šance nevypracovala a body bude muset získat jindy.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Samuel Šefčík (FC Nitra).

90+2
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Dominik Guláš, přichází Ondrej Elexa.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Máté Vida (FK DAC Dunajská Streda).

89
    Eric Ramírez skvěle napadal rozehrávku soupeře na polovině Nitry. Hosté prakticky nepouštějí soupeře do blízkosti své šestnáctky.

88
    Domácí ještě vybojovali rozehrávku na polovině Dunajské Stredy. Hráči v bílém se ve velkém počtu ženou na hranici velkého vápna.

87
    Blackman byl předskočen na polovině hrací plochy a musel si pomoci nedovoleným zákrokem. Nitra se může vydat vpřed.

85
    Rozehrávka přímého kopu se však hostům vůbec nepovedla. Na přetažený centr nedosáhl nikdo ve žlutém.

84
    Cesar Rodolfo si skvěle pokryl míč u pomezní čáry a vybojoval přímý kop pro hostující celek. Dunajská Streda si hlídá své vedení.

83
    Dunajská Streda se opět usadila na polovině soupeře. Domácí celek se sice snaží napadat rozehrávku soupeře, ale hráči ve žlutém jsou důrazní.

82
    Danylo Beskorovajnyj se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl Michal Faško.

81
    Máté Vida v těžké pozici vybojoval rohový kop pro hostující celek. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud míč vyboxoval Dávid Šípoš.

80
    Eric Ramírez poslal krásnou kolmici do pokutového území. Na jeho pobídku si naběhl Matej Oravec, který nedokázal přesně přihrát.

79
    Nitra má velké problémy s dopravením míče do pokutového území. Centrovaný balón z levé strany skončil na noze prvního obránce.